[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۹
  • دوره جدید

برپایی نمایشگاه پدافند غیرعامل در شیراز ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری فارس، این نمایشگاه با هدف ارائه عملکرد دستگاه‌های‌اجرایی استان در حوزه‌های پدافندغیرعامل، ارتقاء فرهنگ عمومی، تعالی جایگاه، اهداف و اصول پدافندغیرعامل، هم‌افزایی، معرفی و شناسایی توانمندی‌های بومی، شرکت‌های دانش‌بنیان و فناورانه برگزار گردید.
قاسم پاک‌نژاد مدیرکل پدافندغیرعامل استانداری فارس در حاشیه بازدید از این نمایشگاه، ضمن تبریک هفته بزرگداشت پدافندغیرعامل وتشکر از اقدامات صورت گرفته، از همکاری و حضور دستگاه‌های اجرایی استان در این نمایشگاه قدردانی کرد. 
پاک نژاد گفت: با توجه به روز هشتم آبان‌ماه سالروز فرمان مقام معظم رهبری امام خامنه‌ای(مدظله العالی) مبنی بر تشکیل سازمان پدافندغیرعامل کشور است. در سال‌جاری نیز این هفته ( از 8 لغایت 14آبان‌ماه) به‌عنوان هفته بزرگداشت  با شعار ( مقاومت و بازدارندگی با رونق تولید) از سوی سازمان پدافندغیرعامل تعیین و به استان‌ها‌ ابلاغ گردید است. پاک‌نژاد گفت‌: در این هفته ویژه برنامه‌های‌متعددی در سطح استان پیش‌بینی شده گردیده است که طبق برنامه زمان‌بندی این برنامه‌ها ‌اجرا و مستند‌سازی صورت ‌می‌پذیرد.  ایشان در بخش دیگری از سخنان خود عنوان کرد: پدافند غیرعامل با رویکرد تحقق منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و عنایت به احکام ابلاغی، رسالت خود را پیش گرفته و در جهت عملیاتی شدن موضوع، دو مؤلفه اثرگذار آموزش و فرهنگ‌سازی را سر لوحه کار خود قرار داده و با نگاهی اجرایی و عملیاتی به این مقوله‌ها ‌اهتمام ورزیده است. وی افزود: در جهت پیشگیری از موازی‌کاری، ائتلاف وقت و هزینه، هم‌افزایی، اثربخشی و حصول نتیجه مطلوب در این حوزه ‌می‌بایست تمامی دستگاه‌های اجرایی و متولیان امر به‌صورت هماهنگ و همگام در برنامه‌های‌آموزشی، همایش و ... مشارکت داشته‌باشند. پاک‌نژاد در در ادامه اظهارداشت: شناسایی تهدیدات و خنثی‌سازی آنها درسطوح مختلف جامعه ازرسالت‌های مهم این اداره کل‌ می‌باشد و باید این موضوع با جدیت و برنامه‌ریزی دقیق پیگیری شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی