[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۳
  • دوره جدید

گردشگری، سرمایه‌گذار، اشتغال ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، ظفر افشون در دومین جلسه هماهنگی نمایشگاه تخصصی گردشگری و صنایع دستی و وابسته پارس این‌نمایشگاه گردشگری را مربوط به همه استان فارس دانست و با تأکید بر اینکه برگزاری آن مربوط به نهاد خاصی نیست، خواستار دنبال کردن جدی وظایف توسط اعضای کمیته اجرایی شد.
افشون با بیان اینکه نمایشگاه‌ها ‌موتور محرک زنجیره گردشگری هستند بر لزوم برگزاری باشکوه این نمایشگاه تأکید کرد.
معاون استاندار فارس همچنین بر نقش پررنگ‌تر مجری نمایشگاه و فعال‌تر نمودن دبیرخانه نمایشگاه تأکید کرد و از مجری نمایشگاه خواست تا تعامل بهتر و بیشتری با متقاضیان شرکت در نمایشگاه داشته‌باشد.
وی همچنین خواستار حضور فعال عشایر در نمایشگاه گردشگری پارس شد و در ادامه افزود:  اداره کل امور عشایر استان در برگزاری این نمایشگاه حضور داشته‌باشد.
وی همچنین به نقش حائز اهمیت بخش خصوصی خصوصی در تقویت صنعت گردشگری اشاره کرد.
افشون خاطرنشان کرد: همه دست اندرکاران برگزاری نمایشگاه و ذی‌نفعان بخش خصوصی و همه دستگاه‌های‌مرتبط باید همکاری لازم را در جهت هر چه بهتر برگزار کردن این نمایشگاه به کار گیرند.
معاون استاندار فارس بر حضور فعال اداره کل فرهنگ و ارشاد و سازمان تبلیغات اسلامی استان در برگزاری نمایشگاه و ایجاد شور و نشاط در حین برگزاری نمایشگاه تأکید و ابراز امیدواری کرد که  در آینده با برگزاری رویداد‌های‌مشابه  توانمندی‌های ‌فارس معرفی شود و شاهدحضور سرمایه‌گذاران در صنعت گردشگری در شهر شیراز و به دنبال آن ایجاد اشتغال در استان باشیم.
نمایشگاه تخصصی گردشگری و صنایع دستی وابسته پارس در تاریخ 26 الی 29 آذرماه از ساعت 14 الی 21  در محل نمایشگاه‌های‌بین‌المللی گلستان هر ساله پذیرای گردشگران، فعالان بخش دولتی و خصوصی این حوزه و علاقه‌مندان است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی