[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۳۹۱
  • دوره جدید

اورژانس هوایی شمال فارس چک شد ، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز به همره اعضای هیئت رئیسه دانشگاه، با حضور در بیمارستان امام خمینی(ره) آباده، از نزدیک بر روند خدمات‌رسانی در این بیمارستان نظارت کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، سفر دکتر «علی‌بهادر» رئیس دانشگاه و هیئت همراه به شهرستان آباده، با حضور در بیمارستان امام خمینی(ره) و پایش خدمات‌رسانی در این مرکز درمانی، ادامه یافت.
دکتر بهادر با حضور در بخش‌های‌مختلف این بیمارستان، فرآیندهای خدمات‌رسانی به بیماران و مراجعان و نحوه رضایتمندی آنان از خدمات را بررسی کرد.
او همچنین تجهیزات پزشکی این مرکز درمانی را در ضمن بازدید از بخش‌ها ‌ارزیابی کرده و در گفت و گو با پزشکان و تیم‌های‌درمانی، از نزدیک با مسایل آنان آشنا شد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در این بازدید ضمن عیادت از بیماران بستری، با فعال کردن کد ۹۹، آمادگی بخش فوریت‌های‌پزشکی و اورژانس را مورد ارزیابی قرار داده و با توجه به حضور به موقع تیم خدمات‌رسانی، از تلاش و همکاری آنان در خدمت‌رسانی به بیماران قدردانی کرد.
حضور رئیس دانشگاه و هیئت همراه در بخش‌های‌بستری، درمانگاه تخصصی بیمارستان، بخش CPU و مرکز قلب آباده و نظارت بر روند خدمات، از دیگر برنامه‌های‌ این بازدید بود.
دکتر بهادر همچنین در پایگاه اورژانس هوایی شمال فارس حضور یافته و با تیم پرواز و کارکنان این پایگاه، دیدار و گفت و گو کرد.
روند خدمات‌رسانی به بیماران اعزامی از اورژانس هوایی در مناطق شمالی استان فارس در این بازدید، مورد بررسی اعضای هیئت رئیسه دانشگاه قرار گرفت.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در حاشیه این بازدید با اشاره به محدودیت‌های‌اقتصادی موجود، گفت: با وجود این شرایط، خدمات‌رسانی در حوزه سلامت شهرستان آباده با تلاش‌های‌رئیس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان و همکاری متخصصان و کارکنان، بهبود یافته است. 
دکتر بهادر آمار بیش از ۹۷ درصدی رضایتمندی مردم از خدمات سلامت بر اساس اعلام سامانه «سیب» را نمودی از این تلاش‌ها‌برشمرد.
او راه‌اندازی اورژانس هوایی در شهرستان را گامی به سوی جلب اطمینان‌خاطر مردم در حوزه سلامت شهرستان آباده و مناطق شمال استان فارس عنوان کرد و از پیگیری برای راه اندازی بخش‌های‌آنژیوگرافی و جراحی قلب در این شهرستان، طی ماه‌های‌آینده خبر داد.
به گفته رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز، در کنار راه‌اندازی این دو خدمت جدید، تربیت نیروهای متخصص، پرستاران و تکنسین‌های‌آموزش‌دیده برای این بخش‌ها ‌نیز در دست اقدام است تا خدمات با کیفیتی به مردم این شهرستان ارائه شود.
در حاشیه این بازدید، دکتر «علی اکبری» معاون درمان دانشگاه با حضور در تمامی بخش‌های‌بیمارستان امام خمینی(ره) بر روند خدمات‌رسانی، امکانات و نیازهای این بخش‌ها‌ نظارت کرد.
دکتر «مهرداد شریفی» معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه، دکتر «علی اکبری» معاون درمان دانشگاه، دکتر «عبدالرسول همتی» معاون بهداشت دانشگاه، دکتر «سالار خواجه‌پور» مدیر منابع فیزیکی و نظارت بر طرح‌های عمرانی دانشگاه و دکتر «سید روح الله حسینی» مدیر روابط عمومی دانشگاه، در این سفر، دکتر «علی بهادر» رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیرار را همراهی‌ کردند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی