[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۰
  • دوره جدید

بسیج دانشجویی بازوی علمی، فرهنگی واجرایی دانشگاه است، روزنامه شیراز نوین

رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس گفت: بسیج دانشجویی بازوی علمی،فرهنگی واجرایی دانشگاه است.
دکتر محمدحسن صیف در نشست  با مسئول و شورای مرکزی بسیج دانشجویی شهید شاهچراغی دانشگاه پیام نور شیراز اظهارداشت: در حال حاضر 2 هزار نفر از دانشجویان دانشگاه پیام نور شیراز عضو بسیج دانشجویی هستند که امیدواریم با سیاست جذب حداکثری شاهد افزایش اعضای این نهاد مهم و مقدس باشیم. وی افزود: بسیج دانشجویی همواره یار و یاور دانشگاه در همه برنامه‌ها‌ بوده است. انتظار داریم علاوه بر فعالیت‌های‌گذشته، اعضای بسیج در حوزه‌های‌رفاهی دانشجویی، پدافند غیرعامل و همایش‌های‌علمی نیز فعالیت داشته‌باشند. وی با بیان اینکه دانشگاه پیام نور دانشگاه محرومین و اقشار متوسط و ضعیف جامعه است، افزود: اعتبارات دانشگاه محدود است و دراجرای برنامه‌های‌مختلف فرهنگی و... نیازمند همکاری سایر ارگان‌های ‌مرتبط  هستیم.
رئیس دانشگاه پیام نور استان فارس در ادامه سخنان خود، احداث اِلمان یادبود شهدای گمنام با معماری فاخر و منحصربه‌فرد در تپه شهدای مرکز شیراز را یکی از برنامه‌های ‌مهم و ضروری عنوان کرد و به بیان برخی اقدامات انجام شده دراین خصوص پرداخت و یادآور شد: دانشگاه پیام نور برای احداث مقبره این شهدای والامقام همه تلاش خود را به کار گرفته است که برای تسریع در امر احداث این مجموعه، خواستار همکاری مسئولان استانی و یاری خیرین عزیز هستیم.
دکتر صیف خاطرنشان کرد: شهدا با جان فشانی و ایثار، زمینه امنیت و استقلال جمهوری اسلامی را فراهم کرده‌اند. ما نیز امروز باید برای پاسداشت خون این شهیدان و ادامه راه آنان تلاش ویژه‌ای داشته‌باشیم. گفتنی است در ادامه این جلسه اعضای شورای بسیج دانشجویی به بیان دیدگاه‌ها‌و نظرات خود پرداختند. نیک‌جو مسئول بسیج دانشجویی شهید شاهچراغی دانشگاه پیام نور شیراز و دبیر مجامع بسیج دانشجویی دانشگاه‌های‌پیام نور استان فارس، احداث المان شهدای گمنام را یکی از خواسته‌های‌مهم بسیج عنوان کرد وخواستار همکاری دانشگاه در امر برگزاری مطلوب یادواره شهدای دانشجویی استان فارس، اردوهای راهیان نور و... شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی