[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

مدیرکل ورزش و جوانان فارس: ۱۰ طرح ورزشی در فارس آماده افتتاح است، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان فارس استان فارس گفت: با حضور معاون وزیر ورزش و جوانان 10 طرح ورزشی در جنوب فارس به بهره‌برداری می‌رسد. به گزارش روابط عمومی‌ و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حیدرعلی کامیاب کلانتری با اشاره به اینکه 16 آبان با حضور خانم ژاله فرامرزیان، معاون توسعه منابع و پشتیبانی وزارت ورزش و جوانان 10 طرح ورزشی در شهرستان‌های لار و جهرم به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: این طرح‌ها شامل زمین چمن بزرگ و سالن چندمنظوره ورزشی در شهرستان لار، پروژه خانه جوان، خوابگاه ورزشی و 7 زمین چمن مصنوعی مینی‌فوتبال در شهرستان جهرم است.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس با بیان اینکه اعتبار ساخت و احداث این طرح‌های ورزشی مبلغ 12 میلیارد تومان است، افزود: با افتتاح و بهره‌برداری از این طرح‌های ورزشی در این دو شهرستان، یقیناً سرانه ورزشی در این شهرستان‌ها به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت.
کامیاب وجود پتانسیل‌های ورزشی در کل شهرستان‌ها و به ویژه این دو شهرستان را یادآور شد و بیان کرد: وجود ظرفیت‌ها و استعدادهای ورزشی در نقاط مختلف استان موجب شده به زیرساخت‌های ورزشی توجه جدی بشود، از این رو از سال 94 تاکنون در سطح استان افزون بر 3 میلیون متر مربع فضا به فضاهای ورزشی استان اضافه شده که این در نوع خود بی سابقه بوده است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی