[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

سیزدهم آبان نماد استکبارستیزی ملت ایران است، روزنامه شیراز نوین

سردار بوعلی گفت: در این روز مهم ملت ایران بار دیگر با آرمان‌های‌والای انقلاب اسلامی تجدید بیعت کرده و با حضور گسترده خود پاسخ محکم و کوبنده‌ای‌به تهدیدات استکبار جهانی خواهند داد.
به گزارش تنویر، سردار یداله بوعلی جانشین فرماندهی سپاه فجر استان فارس با بیان اینکه استکبارستیزی یکی از مبانی اصلی و بنیادی انقلاب اسلامی است، گفت: دشمنی و کینه دولت آمریکا نسبت به ملت ایران از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تا امروز ادامه داشته و هیچ‌گاه از این حجم دشمنی‌ها‌ کاسته نشده است.
وی با بیان اینکه سیزدهم آبان یک نقطه عطف در تاریخ انقلاب اسلامی و نماد استکبارستیزی ملت ایران است، گفت: در این روز مهم ملت ایران بار دیگر با آرمان‌های‌والای انقلاب اسلامی تجدید بیعت کرده و با حضور گسترده خود پاسخ محکم و کوبنده‌ای ‌به تهدیدات استکبار جهانی خواهند داد.
جانشین فرماندهی سپاه فجر با اشاره به اینکه دانشجویان پیرو خط امام در راستای صیانت و حفاظت از انقلاب اسلامی در سال 1358 سفارت آمریکا را تسخیر کردند، گفت: رژیم طاغوت شاهنشاهی یک رژیم کاملاً وابسته به آمریکا و مطیع استکبار جهانی بود و پس از پیروزی انقلاب اسلامی سفارت آمریکا به محل اصلی طراحی و توطئه‌آفرینی استکبار جهانی بر علیه ملت ایران تبدیل شده بود. 
وی افزود: با پیروزی انقلاب اسلامی و تسخیر سفارت آمریکا توسط دانشجویان پیرو خط امام، هیمنۀ پوشالی آمریکا و متحدان استعمارگرش در منطقه و جهان متزلزل شده و فرو ریخت و این سرآغاز افول آمریکا در جهان شد.
سردار بوعلی با بیان اینکه نسل جوان مؤمن و انقلابی طِی چهار دهۀ اخیر همواره در خط مُقدم دفاع از انقلاب اسلامی نقش آفرینی کرده است، گفت: امروز نیز دانش‌آموزان و دانشجویان انقلابی تأثیرگذارترین و فعال‌ترین اقشار جامعه ایران در دفاع از آرمان‌های‌انقلاب اسلامی هستند و این روحیه استکبارستیزی به الگوی ملت‌های‌مظلوم منطقه و جهان در مقابلۀ با استعمارگران تبدیل شده است.
جانشن فرماندهی سپاه فجر با بیان اینکه ورود و عملکرد آمریکا در هیچ کجای دنیا موجب رفع گرفتاری و نجات ملت‌ها‌نشده است، گفت: الگوی دموکراسی آمریکایی همواره تأمین کننده منافع خود آمریکایی‌ها‌ بوده و ما امروز هیچ الگوی قابل قبولی از نقش نجات بخش آمریکا در دنیا سراغ نداریم، نتیجه حضور آمریکا تحقیر، غارت و کشتار میلیون‌ها ‌انسان بی‌گناه بوده است و  استکبارستیزی به معنی مخالفت با این همه جنایات ضد بشری در دنیا و نه گفتن به تحقیر و غارت و ریختن خون انسان‌های ‌بی‌گناه در سراسر عالم است.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی