[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۳
  • دوره جدید

آتش‌سوزی کارگاه بزرگ تولید مصنوعات چوبی در خیابان قیام، روزنامه شیراز نوین

آتش‌سوزی کارگاه تولید مصنوعات چوبی و انبار مواد اولیه در خیابان قیام با سرعت عمل آتش‌نشانان مهار و خاموش شد.
به گزارش پایگاه خبری 125، در پی آتش‌سوزی کارگاه چوب و اعلام درخواست کارگران کارگاه به اعزام نیروی آتش‌نشانی، ستاد فرماندهی، ساعت 21:21 دقیقه شنبه شب به سرعت نیروهای عملیات از ایستگاه‌های‌ 6، 3 و 19 را به همراه تانکر آب به محل حادثه در خیابان قیام اعزام کرد. علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شیراز درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: در حادثه آتش‌سوزی کارگاه چوب که علت آن در دست بررسی است با توجه به دپوی مواد قابل اشتعال در کارگاه و انبارهای مجاور، سه ایستگاه آتش‌نشانی درگیر عملیات اطفا و امداد شدند و پس از تقسیم شدن به گروه‌های‌ مختلف نجات و اطفا‌ءحریق، عملیات تخلیه منازل و کارگاه‌های‌اطراف، کنترل و اطفاءحریق و تخلیه دود را انجام دادند.
عدلو خاطرنشان کرد: با توجه به قابل اشتعال بودن مواد داخل کارگاه، آتش‌نشانان به سرعت عملیات خود را با به‌کارگیری تجهیزات خاموش‌کننده و چندین رشته لوله آبدهی از پنج نقطه آغاز کردند و هم‌زمان با خاموش کردن شعله‌ها، اولویت عملیات را عدم سرایت و گسترش آتش‌سوزی به انبارهای همجوار که مملو از مواد اولیه و مصنوعات چوبی بودند، قرار دادند.
عدلو تصریح کرد: آتش‌نشانان با تلاش خود موفق شدند در یک عملیات بزرگ، نفس‌گیر و همه‌جانبه، آتش‌سوزی را مهار و از گسترش آتش‌سوزی و سرایت آن به اطراف جلوگیری نمایند.
وی افزود: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از کارگران شاغل در کارگاه و شهروندان آسیبی وارد نشد و در پایان، آتش‌نشانان پس از لکه‌گیری و اطمینان از خاموش شدن کامل آتش‌سوزی با جلوگیری از به وجود آمدن خسارت مالی زیاد به مأموریت خود پایان دادند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی