[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۵۳
  • دوره جدید

آتش منزل مسکونی را به کام خود کشید، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، پس از مشاهده شعله‌های‌آتش از یک منزل ویلایی در قلات و اعلام به سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی سازمان آتش‌نشانی شیراز، ساعت 00:04 بامداد روز شنبه با توجه به تماس‌های‌دریافتی زنگ ایستگاه 8 را به صدا درآورد و آتش‌نشانان را روانه قلات کرد.
علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شیراز در این باره گفت: آتش‌سوزی از قسمت شومینه روشن در یک منزل ویلایی آغاز شده و باعث شعله‌وری کامل ساختمان  مسکونی و احتمال سرایت آن به ساختمان‌های‌مجاور شده بود که خوشبختانه در زمان وقوع حادثه این ساختمان خالی از سکنه بود.
وی افزود: آتش‌نشانان بلافاصله پس از قطع برق و گاز ساختمان و کشیدن یک رشته لوله آبدهی آتش‌نشانی به سه تیم تقسیم شدند و با ورود به ساختمان، مشغول خاموش کردن آتش شدند. عدلو خاطر نشان کرد: نیروهای عملیات با کنترل و مهار آتش از سرایت آن به فضاهای مجاور جلوگیری کردند. وی افزود: آتش‌نشانان پس از خاموش کردن و لکه‌گیری آتش و جابه‌جایی اجناس نیمه‌سوخته برای ایمن‌سازی محل حادثه و حاضر شدن مالک، با تحویل محل حادثه به وی و ارائه تذکرات لازم ایمنی به همسایگان، عملیات خود را به پایان رساندند. خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از ساکنان، آسیبی نرسید. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی