[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۲
  • دوره جدید

آموزش ابزار تحول در روستاها است ، روزنامه شیراز نوین

خبرگزاری آریا - مدیرکل دفتر امور روستایی استاندار با اهمیت برشمردن دوره‌های‌آموزشی ویژه دهیاران گفت: با ایجاد و گسترش این نوع آموزش‌ها‌ می‌توان در جهت حرکت از مدیریت سنتی به مدیریت نوین در روستا رسید.
به گزارش دریافتی آریا از شیراز، سیدکمال پاک‌فطرت ابرازداشت: برگزاری دوره‌های‌آموزشی برای دهیاران توانسته تحولی جدی در روستا‌ها‌ خصوصاً در مبحث اشتغال ایجاد کند. 
پاک فطرت افزود: نفرات برتر دوره‌های‌پیشین از طرف این اداره کل به سفرهای آموزشی، سیاحتی و زیارتی فرستاده شدند، که آخرین دوره این سفرها نیمه اول آبان‌ماه امسال انجام شد.
وی با اشاره به  برگزاری هرچه منظم‌تر دوره‌های‌آموزشی به منظور ارتقای سطح آگاهی و توانمندی‌های‌ علمی و شغلی دهیاران و انتقال تجربه بین دهیاران استان گفت: سفرهای آموزشی درون استانی نیز برای دهیاران در نظر گرفته شده تا بتوانند با بازدید از پروژه‌های‌ عمرانی و اشتغال‌زایی سایر روستاهای سطح استان، از تجربیات دیگر دهیاران استفاده و تجربیات خورد را به آنها انتقال دهند.
 سیدکمال‌پاک‌فطرت در پایان گفت: دهیاران باید این آموزش‌ها ‌را جدی گرفته و نسبت به اجرای صحیح آن‌ها ‌در روستاها اهتمام ورزند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی