[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

۱۳ آبان تجلی افتخار ملت ایران در مبارزه با استکبار است، روزنامه شیراز نوین

فرمانده انتظامی استان با صدور پیامی فرا رسیدن روز 13آبان، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا توسط دانش‌آموزان و دانشجویان پیرو خط امام خمینی (ره) را گرامی داشت. 
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در متن پیام سردار «رهام بخش حبیبی» آمده است:
13آبان تجلی افتخار ملت ایران در مبارزه با استکبار است، در سال 57 مصادف با چنین روز خجسته‌ای ‌دانشجویان و دانش‌آموزان پیرو مکتب امام خمینی(ره) توانستند با دانایی، همدلی، ایثار و فداکاری لانه جاسوسی اهریمن را تسخیر و افتخاری بزرگ را برای تاریخ استکبارستیزی ایران به جا گذارند.
روز 13آبان بیانگر عشق و ایمان ملت ایران به ویژه قشر دانش‌آموز و دانشجو برای سربلندی و شکوه نظام مقدس‌جمهوری اسلامی برای کوتاه کردن دست استکبار و دشمنان اسلام و نظام با اراده‌ای‌ وصف‌ناپذیر است.
از عموم مردم شهیدپرور و همیشه در صحنه استان فارس انتظار می‌رود همچنان که در تمامی صحنه‌های ‌انقلاب حضوری آگاهانه را به نمایش گذاشته‌اند این بار نیز با شرکت گسترده و فعال در راهپیمایی 13آبان این روز خدایی، فریاد خود را برای رسوا کردن آمریکا و هم دستان او سردهند تا بار دیگر با آرمان‌های‌شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی و هشت سال دفاع مقدس و امام شهدا تجدید میثاق کرده باشیم.
فرماندهی انتظامی استان فارس ضمن تبریک یوم الله 13‌آبان، با تمام توان ضمن شرکت در این تجمع بزرگ و اعلام انزجار از استکبار جهانی، تمهیدات و تدابیر انتظامی و محدودیت‌های‌ترافیکی مراسم راهپیمایی 13آبان را عهده‌دار خواهد بود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی