[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

پرداخت پاداش همکاری مرحله اول به کشاورزان ، روزنامه شیراز نوین

مراسم تقدیر و تجلیل از کشاورزان همکار با شرکت توزیع نیروی برق استان فارس در کاهش پیک بار سال 98 برگزار شد. در این مراسم، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس از پرداخت بیش از 120میلیارد ریال پاداش همکاری در مرحله اول به کشاورزان درکاهش پیک 98 خبر داد و گفت: این شرکت در راستای نیل به اهداف کاهش پیک بار و با درنظر گرفتن مصرف 46 درصدی مشترکین کشاورزی از کل مصرف انرژی، سمت و سوی برنامه‌های‌مدیریت مصرف خود را به سمت نصب و توسعه استفاده از لوازم اندازه‌گیری هوشمند، کنترل و نظارت بر عملکرد مصارف کشاورزی و عقد تفاهم‌نامه با این دسته از مشترکین قرار داده است.
احمدرضا خسروی ادامه داد: در تابستان سال‌جاری و در مرحله اول محاسبات، تعداد 21423 مشترک کشاورزی با تأثیرگذاری 641 مگاوات کاهش دیماند در کنترل پیک بار تابستان 98 با این شرکت همکاری نموده که مشمول بخشودگی بهای برق مصرفی و پاداش همکاری به مبلغ 120 میلیارد ریال گردیدند. این مقام مسئول یادآور شد: همچنین با همکاری مشترکین کشاورزی با صنعت برق به میزان 231 میلیون کیلووات ساعت در مصرف انرژی الکتریکی صرفه جویی به عمل آمد. خسروی، صرفه‌جویی در مصرف آب به میزان حدود 190 میلیون متر مکعب را از  مزیت‌های‌دیگر این همکاری و تعامل عنوان کرد و اظهار داشت: این میزان صرفه‌جویی در میزان آب، با درنظر گرفتن شرایط خشکسالی استان فارس دستاورد مهمی محسوب ‌می‌شود.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، در بخش دیگری از سخنان خود به نتایج مثبت اجرای پروژه‌های‌ پیکسایی در سال 98 این شرکت  اشاره کرد و گفت: از جمله این نتایج‌ می‌توان به جلوگیری از انتشار مقادیر قابل توجهی گازهای آلاینده و گلخانه‌ای‌ به جو اشاره نمود. وی همچنین یادآور شد: عدم ورود گازهای آلاینده به جو کشور در اثر صرفه‌جویی انرژی الکتریکی در سال‌جاری این شرکت حدوداً به میزان  198هزار تن‌ می‌باشد.
این مقام مسئول در ادامه امنیت غذایی جامعه را مرهون تلاش و همت کشاورزان دانست و بیان داشت: در حال حاضر 80درصد از چاه‌های‌کشاورزی دارای پروانه این استان برق‌دار شده‌اند که این سبب شده تا بسیاری از مشکلات این قشر عزیز در تأمین سوخت و ... برطرف گردد.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، تعداد مشترکین کشاورزی برق‌دار استان فارس را 40 هزار مشترک برشمرد و اظهار داشت: از این لحاظ بزرگترین جامعه آماری مشترکین کشاورزی برق‌دار، در سطح کشور محسوب ‌می‌شویم واین موضوعات سبب شده است تا پیوند عمیق و معناداری بین حوزه‌های ‌انرژی استان و کشاورزی وجود داشته‌باشد.
لازم به ذکر است، در ادامه این مراسم، رستمی مدیر دفتر مدیریت مصرف شرکت توزیع نیروی برق استان فارس، گزارش دقیقی از عملکرد و اقدامات مؤثر کاهش پیک بار شرکت در تابستان 98 به همراه پاداش‌های‌پرداخت شده ارائه دادند و سپس شیبانی و مسعودی وشهبازی دبیر اجرایی و اعضای هیئت مدیره نظام صنفی کارهای کشاورزی و منابع طبیعی استان فارس، به بحث و تبادل نظر و ارائه انتقادات وپیشنهادات در خصوص همکاری کشاورزان در کاهش پیک بار، پرداخته و به سئوالات کشاورزان در زمینه‌های ‌مختلف پاسخ داده شد.
در پایان مراسم  به صورت نمادین و به نمایندگی از تمامی کشاورزان همکار در استان، از کشاورزان موفق و همکار در کاهش پیک بار 98 و دبیران اجرایی نظام صنفی کارهای کشاورزی استان و شهرستان‌های ‌فارس در حوزه فعالیت شرکت توزیع نیروی برق استان فارس با اهدای لوح تقدیر، تندیس و هدیه، تقدیر به عمل آمد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی