[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

مدیرکل ورزش و جوانان فارس: جوانان از حضور خیرین بیشترین بهره را می‌برند، روزنامه شیراز نوین

حیدرعلی کامیاب با بیان اینکه این تجلیل در زمان حضور معاون وزیر ورزش و جوانان (۱۶ آبان ماه) در استان فارس انجام خواهد شد، به دیدار اخیرش با خیرین ایرانی مقیم کشور امارات عربی متحده اشاره کرد و گفت: در این دیدار در خصوص تکمیل پروژه‌های خیرساز در دست ساخت در جنوب فارس گفت‌وگوهای سازنده‌ای انجام شد.
وی با بیان اینکه حضور خیرین در حوزه ورزش ثمرات خوب و مفیدی را در استان به جای گذاشته است، افزود: معتمدین، متنفذین و خیرین فارس گام‌های بلندی در حوزه ورزش فارس برداشته‌اند.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس حاصل این گام‌ها را ایجاد تحرک و پویایی در جامعه دانست و افزود: همراهی خیرین با دولت در حوزه ورزش مصداق واقعی صالحات و باقیات است.
کامیاب افزایش فعالیت خیرین ورزشی در جنوب فارس را عاملی برای توسعه ورزش و افزایش فعالیت‌های فرهنگی در حوزه جوانان دانست و گفت: عملکرد خوب خیرین ریشه در دغدغه‌های اجتماعی و فرهنگی معتمدین و بزرگان این قسمت از استان دارد.
وی با بیان اینکه در این دیدارها توسعه زیرساخت‌های ورزشی در جنوب فارس و مشخصاً ساخت چمن‌های مصنوعی در بیدشهر و بیقرد و تکمیل سالن‌های فیشور و کوره مورد بحث و بررسی قرار گرفت، افزود: در سفر هفته آتی معاون وزیر ورزش و جوانان به جنوب فارس سالن خیرساز چندمنظوره شهر خور، لار و ده‌ها پروژه دیگر در بخش‌ها و روستاهای جنوب فارس افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید. مدیرکل ورزش و جوانان فارس حضور خیرین و نیک‌اندیشان در حوزه ورزش را یک ویژگی خاص برای این استان دانست و افزود: فراهم‌سازی بستر حضور خیرین در حوزه ورزش و جدیداً جوانان موهبتی است که نصیب اداره کل و ورزش و جوانان فارس شده است.
کامیاب همگرایی و هم‌افزایی با خیرین و نیک اندیشان را عامل مؤثری در توسعه زیرساخت‌های ورزشی و در نتیجه توسعه ورزش و کم شدن آثار آسیب‌های اجتماعی در استان دانست و گفت: برای همه روشن و مبرهن است که بیشترین سود از حضور خیرین در حوزه ورزش نصیب خانواده‌هایی می‌شود که فرزندانی در سن جوانی و نوجوانی دارند.
گفتنی است قرار است روز پنجشنبه ۱۶ آبان ماه هم‌زمان با حضور ژاله فرامرزیان، معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان در استان، از خیرین شهرستان‌های لار، گراش، اوز و خنج تقدیر شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی