[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۳
  • دوره جدید

برق فارس از شرکت‌های پیشرو در کشور است ، روزنامه شیراز نوین

در راستای اجرای سیاست‌های نقشه راه اصلاح نظام اداری،  پنجمین جلسه کمیسیون راهبری  توسعه مدیریت برق فارس با حضور مهندس عبدالعزیز کریمی مدیر عامل شرکت برق منطقه‌ای‌فارس، معاونان و سایر اعضاء کمیسیون توسعه مدیریت در تالار این شرکت برگزار شد.
به گزارش دفتر روابط عمومی شرکت برق منطقه‌ای‌فارس مهندس کریمی در ابتدای سخنان خود اظهار داشت: برق فارس در راستای  تحقق سیاست‌های تحول اداری همواره گام‌های اساسی برداشته و مدیریت شرکت نیز خود را ملزم به اجرای این برنامه‌ها‌ نموده است.
مدیر عامل برق فارس در ادامه به موفقیت شرکت برق منطقه‌ای ‌فا رس در جشنواره شهید رجایی اشاره کرد و یادآورشد: خوشبختانه این شرکت با تلاش  نیروی انسانی توانمند و متعهد  طی سنوات گذشته  در ارزیابی‌های‌جشنواره شهید رجایی جزء شرکت‌های پیشرو بوده است. 
وی در ادامه  افزود: آمار و ارقام و نتایج حاصل از ارزیابی‌ها‌ نشان‌می‌دهد که  این شرکت در مسیر رشد و پویایی  با کسب رتبه‌ها‌ و عناوین گوناگون سیر صعودی داشته ، لذا برای حفظ دستاوردها و موقعیت فعلی و رسیدن به اهداف مورد نظر تلاش بیشتر لازم است. 
شایان ذکر است شرکت برق منطقه‌ای‌فارس درنتایج ارزیابی سال 1397جشنواره شهید رجایی،  از بین کلیه دستگا ه‌های ‌اجرایی استان رتبه نخست را کسب کرد که در ادامه این مراسم از 57 نفر از کارشناسان برق فارس که در ارزیابی مزبور  نقش فعال داشتند  با اهداء لوح یادبود تقدیر به عمل آمد. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی