[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۴۳۰
  • دوره جدید

دستبند قانون بر دستان قاتل فراری پس از ۱۸ سال، روزنامه شیراز نوین

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گفت: فردی که 18 سال قبل با ضربات چاقو شخصی را به قتل رسانده بود در بخش «ششده» از توابع شهرستان فسا دستگیر و روانه زندان شد.
سرهنگ «کاووس محمدی» در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، در تشریح جزئیات این خبر، بیان کرد: در سال 80 فردی به هویت معلوم در بخش «ششده» از توابع شهرستان فسا توسط شخصی به قتل می‌رسد و سپس قاتل متواری می شود که موضوع به صورت ویژه در دستور کار مأموران قرار می گیرد.
سرهنگ «محمدی» خاطر نشان کرد: با توجه به اهمیت کشف جرایم خشن، یک تیم از مأموران مجرب با اقدامات فنی، اطلاعاتی و پلیسی موفق شدند با به دست آوردن سرنخ‌های‌جدید، قاتل را شناسایی کنند.
این مقام انتظامی با بیان اینکه مأموران موفق شدند قاتل فراری را پس از 18 سال در بخش «ششده» دستگیر کنند، گفت: متهم در بازجویی اولیه اقرار کرد که به دلیل اختلاف مالی، مقتول را با ضربات چاقو به قتل رساند.
معاون اجتماعی پلیس فارس با اشاره به اینکه قاتل فراری تحویل مراجع قضائی و از آن طریق روانه زندان شد، تصریح کرد: پلیس با رصد دقیق در سطح استان، از هرگونه ناامنی و مشکلات اجتماعی جلوگیری و با افراد مجرم، شرور و مخلان نظم و امنیت به شدت و برابر قانون برخورد قاطع می‌کند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی