[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۳
  • دوره جدید

توانمندی جوانان مورد توجه باشد ، روزنامه شیراز نوین

تأکید رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز بر استفاده از توانمندی جوانان در عرصه‌های‌آموزشی و مسئولیتی دانشگاه.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز در نشست هیئت رئیسه دانشگاه، بر استفاده از توانمندی نیروهای جوان در عرصه‌های‌ آموزشی و مسئولیت‌های ‌اجرایی، تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، دکتر «علی بهادر» در جمع اعضای هیئت رئیسه دانشگاه با اشاره به اینکه لازم است برای پیشرفت کشور، از دانش نیروهای جوان استفاده شود، گفت: این امر مستلزم انگیزه بخشی به نیروهای جوان و اعتماد به توانمندی‌های‌آنان است.
وی افزود: به دلیل ضرورت همگام‌سازی مراکز علمی و دانشگاهی با دانش روز دنیا، حضور جوانان و ایجاد زمینه‌های‌شکوفایی آنان‌می‌تواند این حرکت رو به جلو را شتاب بیشتری ببخشد. دکتر بهادر جذب جوانان به عنوان اعضای هیئت علمی و عرصه‌های‌آموزشی را تلاشی در این راستا خواند و ادامه داد: در مسئولیت‌های ‌اجرایی نیز دانش و توان نیروهای جوان ‌می‌تواند موجب پویایی در مجموعه شود.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی شیراز با بیان اینکه در مجموعه دانشگاه تلاش شده تا این دیدگاه عملیاتی شود، از اعضای هیئت رئیسه خواست تا این امر در واحدهای زیرمجموعه تقویت شود و زمینه‌های ‌بهره‌مندی از جوانان افزایش یابد. هم‌اکنون بیش از ۶۰ نفر از جوانان و بانوان، مسئولیت‌های مدیریتی در مجموعه دانشگاه علوم پزشکی شیراز را بر عهده دارند که رئیس دانشگاه در این نشست بر تقویت این امر در واحدهای زیرمجموعه تأکید کرد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی