[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

فرهنگ‌سازی باید در رأس فعالیت‌ها ‌قرارگیرد، روزنامه شیراز نوین

سردارغلام عسگر کریمیان معاون آموزش سازمان پدافندغیرعامل کشور، در سفر به استان فارس و حضور در شهر شیراز در برنامه‌های‌هفته بزرگداشت پدافند غیرعامل شرکت نمود.
کریمیان پس از حضور در ویژه برنامه آغاز هفته پدافند غیرعامل و ایراد سخنرانی در جمع مسئولان استانی از نمایشگاه ارائه دستاوردهای پدافندغیرعامل در استان فارس دیدن کرد.
وی سپس در جمع مربیان آموزشی و رابطین پدافند‌غیرعامل استان حضور یافت.
کریمیان ضمن تبریک این ایام ، به تشریح مواردی پیرامون حوزه‌های‌مختلف پدافند غیرعامل پرداخت و از اقدامات صورت گرفته در استان قدردانی کرد.
وی با تأکید بر اهمیت پدافند غیرعامل در دنیای امروزی، اظهار داشت: امروز دشمنان به روش‌ها ‌و ابزار مختلفی کشور مارا تهدید می‌کنند، بر همین‌اساس باید در مقابل این تهدیدات نوین به پدافند غیرعامل توجه شود.
وی اضافه کرد: درجامعه امروزدرخصوص مقابله باتهدیدات نوین، فرهنگ‌سازی و آموزش باید دررأس فعالیت‌ها قرارگیرند و درجهت تحقق این مهم‌، استفاده از ظرفیت سمن‌ها‌، گروه‌های‌مردم نهادو بسیج مردمی‌ می‌تواند بسیار حائز اهمیت و اثرگذار باشد.
سردار کریمیان، خاطرنشان کرد: در خصوص توسعه و مفهوم‌سازی پدافند غیرعامل، اداره کل پدافندغیرعامل استان آمادگی‌داردتا همکاری‌های ‌لازم را با همه دستگاه‌های‌اجرایی استان انجام دهد.
وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت: تقویت پدافند غیرعامل در حوزه‌های‌مختلف یک از ضروریات مهم جامعه کنونی هست که نیازمند توجه ویژه همه مسئولان در سطوح مختلف است.
وی ادامه داد: در شرایط کنونی و توجه به گستردگی حوزه تهدیدات، مشارکت همگانی و همکاری دستگاه‌های‌اجرایی استان در جهت هم‌افزایی، پیشبرد اهداف و برنامه‌های‌پدافندغیرعامل از ضروریات است که باید به آن اهتمام کافی داشته باشیم.
وی افزود: در راستای فرهنگ‌سازی و آموزش از فعالیت‌های‌بسیج مردمی در خصوص آموزش دیدن و آموزش دادن ‌می‌توان استفاده کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی