[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۱۹
  • دوره جدید

احیای معروفات متروکه باید در اولویت باشد، روزنامه شیراز نوین

نشست شورای امر به معروف ونهی از منکر در بنیاد مسکن استان فارس با حضور سلیمان مهدوی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان فارس تشکیل شد. دراین نشست حجت‌الاسلام محمد حسن مرادی قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن استان فارس بر لزوم احیای معروفات متروکه به عنوان یک اولویت تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس، حجت الاسلام مرادی بیان داشت: مهم‏ترین هدف ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات، احیای معروفات متروکه و از یاد رفته و مقابله با منکرات رایج در جامعه است.
وی در بخشی از  سخنان خود با اشاره به تشکیل شوراهای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات و کارخانجات افزود: با توجه به ابلاغیه‌های‌اداری باید در خصوص شورای امر به معروف و نهی از منکر در ادارات و کارخانجات پیگیری لازم انجام و تمهیدات و برنامه‏ریزی برای احیای معروفات متروکه صورت گیرد.
قائم مقام نماینده ولی‌فقیه در بنیاد مسکن استان فارس خاطرنشان کرد: ادارات خط‌مقدم در احیای امر به معروف به حساب می‏آیند و همه مردم در طول سال مراجعاتی را به یکی از ادارات دارند؛ از این رو، خروجی رضایت‏مندی مردم از ادارات بسیار مهم است.
وی با اشاره به وظیفه اعضای شورای ستاد احیا  تصریح کرد: با توجه به اینکه اکثر مسئولان و اعضای ادارات بر احیای امر به معروف و نهی از منکر اهتمام دارند انتظار است که این موضوع توسط اعضای شورا  جدی دنبال و مدنظر قرار گیرد.
در این نشست سلیمان مهدوی دبیر ستاد احیا نیز ضمن تشکر برای اقدامات صورت پذیرفته  درخواست کرد این امر قانونی را طبق قانون و بدون کاستی اجرا شود. دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر فارس با بیان اینکه رفتار مسئولان از سوی عامه مردم مورد ارزیابی قرار‌می‌گیرد و با معیارهای امر به معروف و نهی از منکر سنجیده ‌می‌شود، گفت: به‌طور کلی رفتار صحیح مدیران امر به معروف و نهی از منکر است.
مهدوی ادامه داد: دستگاه‌ها‌ در ماده ۱۰ قانون حمایت از آمران به معروف و ناهیان از منکر باید نسبت به آگاهی‌بخشی و آموزش امر به معروف و نهی از منکر اقدام کنند.
دراین نشست حکم مسئولیت اعضای ستاد  برای 2 سال به اعضای شورای امر به معروف استان فارس توسط  دبیر این ستاد اهدا شد.
همچنین مهندس عطا الله زمانی مدیر کل بنیاد مسکن استان فارس به عنوان رئیس شورا و سعید مرزوقی مدیر روابط عمومی بنیاد مسکن  به عنوان دبیر شورای امر به معروف و نهی از منکر بنیاد مسکن استان فارس منصوب شدند.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی