[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۳
  • دوره جدید

حضور رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیل‌رانی در لارستان، روزنامه شیراز نوین

رئیس ورزش و جوانان لارستان از حضور رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیل‌رانی در این شهرستان خبر داد. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، محمدحسن طیبی در گفت‌وگو با خبرنگار واحد روابط عمومی ‌اداره ورزش و جوانان لارستان با اعلام این خبر افزود: محمود صیدانلو، رئیس فدراسیون موتورسواری و اتومبیل‌رانی به دعوت جمشید جعفرپور نماینده مردم لارستان، خنج و گراش روز شانزدهم آبان ماه به این شهرستان سفر می‌کند.
وی با بیان اینکه رئیس هیئت موتورسواری و اتومبیل‌رانی استان فارس نیز در این برنامه حضور دارد، افزود: صیدانلو به منظور بازدید از دهکده المپیک لارستان که قرار است پیست موتورسواری و اتومبیل‌رانی و همچنین سوارکاری در این دهکده 30 هکتاری احداث شود، به لار سفر می‌کند.
رئیس ورزش و جوانان با اشاره به اینکه امید است با پیگیری‌های نماینده و رئیس فدراسیون اعتبار تأسیس پیست موتورسواری، اتومبیل‌رانی و سوارکاری از سوی وزارت ورزش و جوانان تأمین شود، ادامه داد: با احداث دهکده المپیک لارستان مشکل ورزشکاران و جوانان علاقه‌مند به سه رشته موتورسواری، اتومبیل‌رانی و سوارکاری مرتفع خواهد شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی