[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

رحیمی، ‌استاندار فارس: برای همکاری با قطر در میزبانی جام جهانی فوتبال برنامه داریم، روزنامه شیراز نوین

استاندار فارس گفت: شیراز ظرفیت‌های مناسبی برای میزبانی مسابقات بین‌المللی دارد و از برگزاری فینال جام حذفی فوتبال کشور حمایت می‌کنیم. عنایت‌الله رحیمی ‌در دیدار با سعید فتاحی مسئول سازمان لیگ فوتبال بیان داشت: در حال رایزنی برای همکاری با کشور قطر در میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ هستیم.
وی اضافه کرد: ورزشگاه ۵۰ هزار نفری پارس شیراز می‌تواند به عنوان یک دهکده ورزشی برای برگزاری رقابت‌های بزرگ باشد و برای محقق شدن این امر نیاز به مشارکت بخش خصوصی هست.
استاندار فارس ادامه داد: از دیگر برنامه‌ها که در دستور کار قرار دارد، توسعه زیرساخت‌های ورزشی در رشته‌های مختلف است تا بتوان زمینه موفقیت‌های تیم‌های ورزشی را فراهم کرد.
مسئول سازمان لیگ فوتبال: عملیات تعویض چمن ورزشگاه پارس پیشرفت خوبی داشته است
سعید فتاحی، مسئول سازمان لیگ فوتبال هم گفت: از ورزشگاه پارس بازدید شد. علاوه بر تعویض چمن، کارهای دیگری هم باید تا پیش از فینال جام حذفی انجام شود که می‌توان به جایگاه فروش بلیت و گیت ورودی اشاره کرد.
وی افزود: ورزشگاه پارس یکی از ورزشگاه‌های زیبای کشور است که ظرفیت پذیرش ۵۰ هزار تماشاگر دارد و می‌توان شاهد برگزاری یک فینال جذاب بود.
فتاحی ادامه داد: از بین ورزشگاه‌هایی که ظرفیت ۵۰ هزار نفری همچون پارس شیراز دارند ورزشگاه‌های نقش جهان اصفهان، یادگار امام تبریز، آزادی تهران و  امام رضا مشهد هستند که قرعه‌کشی و ورزشگاه پارس شیراز به قید قرعه انتخاب شد.
جایگاه فارس در لیگ برتر فوتبال خالی است
مسئول سازمان لیگ فوتبال افزود: جایگاه فارس در لیگ برتر خالی است و امیدوارم یکی از نمایندگان این استان به سطح اول فوتبال کشور صعود کند تا فینال جام حذفی در شیراز با شور و نشاط بیشتری برگزار شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی