[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۴
  • دوره جدید

صدرنشینی مرودشتی‌ها در هفته ناکامی ‌میزبانان، روزنامه شیراز نوین

شیرازنوین: هفته هفتم لیگ برتر فوتبال بزرگسالان استان فارس، روز جمعه هفته گذشته با برگزاری شش دیدار به انجام رسید و تیم‌های استوک مرودشت، هلال احمر گراش، پرسپولیس و ایمان سبز شیراز رقبای خود را شکست دادند و دو دیدار به تساوی انجامید.
در نورآباد تیم استوک مرودشت با پیروزی قاطع سه بر یک مقابل میزبانش لیدوما، شانزده امتیازی شد و به رتبه نخست جدول صعود کرد. لیدوما هم که از نشانی از تیم فصل قبل خود ندارد، با همان 6 امتیازی که داشت در رتبه دهم باقی ماند.
اما تیم پدیده ستارگان آباده که پیش از آغاز این هفته صدرنشین بود، در شیراز نتوانست نتیجه‌ای بهتر از تساوی بدون گل در مقابل زاگرس به دست آورد و با 14 امتیاز به رتبه دوم نزول کرد. زاگرس هم با 11 امتیاز و یک پله سقوط در رتبه پنجم ایستاد.
اما تیم ایمان سبز که به میمند رفته بود در مصاف با تیم قعر جدولی پادنا با نتیجه قاطع چهار بر صفر به برتری رسید و 14 امتیازی شد. با این حال این تیم نتوانست صعودی در جدول تجربه کند و با 14 امتیاز و تفاضل گل کمتر نسبت به نماینده آباده در رتبه سوم باقی ماند. نماینده میمند هم با 5 امتیاز در رتبه یکی مانده به آخر جدول 12 تیمی ‌رقابت‌ها باقی ماند.
تیم هلال احمر گراش تنها میزبان پیروز این هفته بود. آنها موفق شدند با نتیجه جالب 5 بر 2 تیم ماهان نوین شیراز را شکست داده و با 12 امتیار به رتبه چهارم صعود کنند. ماهان هم با این شکست به رتبه هشتم جدول سقوط کرد.
تیم پرسپولیس شیراز با پیروزی برابر تیم انتهای جدولی ایرانیان شیراز به رتبه ششم صعود کرد. تیم ایرانیان که تاکنون هیچ امتیازی کسب نکرده و در رتبه دوازدهم قرار دارد، در این مسابقه که در استادیوم گویم برگزار شد با نتیجه دو بر یک مقابل میهمانش تن به شکست داد. ایرانیان با هفت شکست، چهار گل زده، بیست گل خورده، تفاضل گل منفی شانزده و بدون امتیاز، تمامی ‌رکوردهای منفی مسابقات، به جز کمترین گل زده را در اختیار دارد. کمترین گل زده با 3 گل در اختیار پادنا میمند است.
بالاخره در آخرین مسابقه، تیم کاروتک کازرون در خانه خود با تساوی دو بر دو مقابل بنتو اسیر مهر متوقف شد و با 9 امتیاز به رتبه هفتم سقوط کرد.  بنتو هم با هفت امتیاز در رتبه نهم باقی ماند.
هفته هشتم رقابت‌ها روز پنجشنبه همین هفته آغاز می‌شود و تیم‌های بنتو اسیر مهر و استوک مرودشت در ورزشگاه شهدای مهر به مصاف هم می‌روند.
روز جمعه هم 4 دیدار برگزار خواهد شد. تیم هلال احمر گراش در ورزشگاه شهدای این شهر میزبان لیدوما نورآباد است، ماهان نوین در ورزشگاه اختصاصی خود به مصاف ایرانیان می‌رود، پدیده ستارگان آباده در ورزشگاه تختی آباده به مصاف کاروتک کازرون خواهد رفت و پرسپولیس شیراز و پادنای میمند در ورزشگاه صاایران شیراز با یکدیگر دیدار می‌کنند.
در آخرین بازی هفته هشتم تیم‌های ایمان سبز و زاگرس شیراز از ساعت 14:30 دقیقه روز شنبه در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز دیدار خواهند کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی