[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

طرح ساماندهی محور دروازه‌قرآن تا پلیس راه‌اصفهان بررسی شد، روزنامه شیراز نوین

رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز گفت: طرح ساماندهی محور دروازه قرآن تا پلیس راه شیراز- اصفهان بررسی شد.
به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، دکتر«علی ناصری» گفت: مقرر شد شهرداری به منظور دریافت نظرات فنی و کارشناسی برای عملیاتی‌شدن این طرح، کارگروهی تخصصی با محوریت منطقه سه و با حضور معاونت‌های معماری و شهرسازی، حمل و نقل و ترافیک و خدمات شهری تشکیل و نتایج را در مدت یک ماه آینده به منظور بررسی به شورا ارائه کند. رئیس کمیسیون سلامت، محیط‌زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر شیراز از برگزاری دومین همایش تاب‌آوری زیست‌بوم شیراز با رویکرد مدیریت منابع آب فضای سبز، سیلاب و آبخیزداری شهری خبر داد و افزود: برای برگزاری این همایش پانصد میلیون ریال اعتبار اختصاص یافت و مقرر شد زمان برگزاری همایش نیز به نیمه دوم دی‌ماه موکول شود.
وی بااشاره به اینکه ماهیت این همایش از نوع کاربردی است نه عملیاتی، برگزاری همایش به صورت کارگروه‌های تخصصی شامل آبخیزداری - آبخوان‌داری- منابع آب شهرداری برای تأمین آب فضای سبز شهری - تاب آوری زیست بوم مهار سیلاب و راهکارهای مقابله با خشکسالی را از پیشنهادات جلسه عنوان کرد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی