[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۰
  • دوره جدید

خرید چیلر برای بیمارستان نمازی، روزنامه شیراز نوین

عضو کمیسیون عمران مجلس از نشست مشترک نمایندگان شیراز با وزیر نفت خبر داد و گفت: نمایندگان از آقای زنگنه خواستند تا طرح‌ها و نیازهای عمرانی شهر شیراز را پیگیری کنند.
فرج الله رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت ضمن اشاره به نشست مشترک تعدادی از نمایندگان شیراز با وزیر نفت گفت: دو نماینده شیراز پیرو نامه سه تن از نمایندگان (مسعود‌رضایی، علی‌اکبری و فرج‌الله‌رجبی) نشستی را سه‌شنبه (14 آبان‌ماه) با آقای زنگنه وزیر نفت در خصوص حمایت این وزارتخانه از طرح‌ها و نیازهای عمرانی شهر شیراز برگزار کردند. وی افزود: جلسه مشترک روزسه‌شنبه بین دو تن از این نمایندگان یعنی آقای اکبری و اینجانب با وزیر محترم نفت برگزار شد که در این دیدار به تفصیل در خصوص طرح‌های عمرانی و نیازهای اعتباری این طرح‌ها صحبت و خواستار حمایت وزیر نفت در تأمین اعتبارات مورد نیاز شدیم. رجبی یادآور شد: پس از صحبت‌های نمایندگان شیراز، آقای زنگنه در خصوص تأمین اعتبار خرید چیلر جهت بیمارستان نمازی شیراز و نیز کمک به مجموعه آموزشی عشایری دستورات لازم را صادر کرد. این نماینده شیراز در مجلس دهم تصریح کرد: به دلیل گستردگی و از سوی دیگر به جهت ظرفیت‌ها و توانمندی‌های مختلف شیراز به ویژه در حوزه خدمات درمانی محلی و مراجعات بیماران از تمام نقاط کشور و حتی سایر کشورها نیازهای این بخش باید در اولویت قرار گیرد.60 درصد بیماران بیمارستان نمازی شیراز از سایر نقاط هستند، بنابراین  نیازمند تجهیزات جدی برای تعویض دستگاه‌های چیلر بیمارستان هستیم.
عضو کمیسیون عمران مجلس شورای‌اسلامی، یادآور شد: دبیرستان نمونه دولتی شهید بهشتی شیراز که دانش‌آموزان محروم و فرزندان عشایر و روستایی را آموزش می‌دهد با توجه به قدمت دبیرستان  و برای حفاظت از جان دانش‌آموزان در برابر سرما، ساختمان در حال تخریب برای بازسازی است. از این رو از وزیر مربوطه تقاضای مساعدت جهت تجهیز و نوسازی این مدرسه مطرح شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی