[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۲۴۲
  • دوره جدید

مجموعه ورزشی پارسیان لامرد در سفر رئیس‌جمهور به بهره‌برداری می‌رسد، روزنامه شیراز نوین

وزیر اطلاعات به همراه واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور از مجموعه ورزشی پارسیان وزارت نفت شهرستان لامرد بازدید کرد. حجت الاسلام علوی وزیر اطلاعات به همراه واعظی، رئیس دفتر رئیس جمهور در ادامه سفر به شهرستان لامرد و مهر، از مجموعه ورزشی پارسیان وزارت نفت که در شهرستان لامرد در حال ساخت است، بازدید کرد و در جریان روند پیشرفت این طرح‌ قرار گرفت.
کامیاب، مدیرکل ورزش و جوانان فارس هم که در این بازدید حضور داشت، گفت: مجموعه ورزشی پارسیان با زیربنای ۶ هزار و ۵۰۰ متر مربع و سرمایه‌گذاری ۴۰ میلیارد تومان در زمینی به مساحت سه هکتار در شهرستان لامرد در حال ساخت است.
وی افزود: این مجموعه ورزشی شامل سالن فوتبال چندمنظوره با ظرفیت ۲ هزار تماشاچی، پنج سالن تخصصی و یک استخر سرپوشیده بزرگ با استاندارد‌های بین‌المللی است.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس از بهره‌برداری مجموعه بزرگ ورزشی پارسیان لامرد در سفر قریب‌الوقوع رئیس‌جمهور به فارس خبر داد. 
وی افزود: این مجموعه بزرگ و بین‌المللی  با اعتبار ۴۰ میلیارد تومان از محل اعتبارات طرح‌های عمرانی وزارت نفت احداث شده  و طی چند روز آینده به بهره‌برداری خواهد رسید. 
دبیر شورای عالی ورزش استان، توسعه زیرساخت‌های ورزشی فارس با نگاه عدالت محورانه را یکی از شاخصه‌های عملکرد دولت تدبیر و امید در این استان دانست و با تأکید بر حمایت استاندار فارس از روند توسعه زیرساخت‌ها در ورزش، گفت: شناخت دقیق استاندار از ظرفیت‌ها و نقاط قوت و نقاط ضعف استان باعث شده تصمیم‌گیری‌ها و اجرای برنامه‌های لازم برای توسعه ورزش در فارس سریع‌تر و دقیق‌تر انجام شود. 
کامیاب بر نقش نماینده مردم مهر و لامرد در مجلس شورای اسلامی ‌در تسریع روند جذب اعتبار این پروژه تأکید کرد و گفت: مردم قدرشناس و نیک‌اندیش جنوب فارس شایسته خدماتی هستند که شاید تا پیش از این در تحقق آنها نوعی تعلل ایجاد شده بوده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی