[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۹۵
  • دوره جدید

صدورمجوز مربوط به نیروهای انسانی در شهرداری شیراز ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل شورای اسلامی شهر شیراز، رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به دیدارهای سه‌گانه با چند مقام کشوری، گفت: به همراه شهردار و دو تن از نمایندگان و معاون مالی و اقتصادی شهرداری با مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی دیداری در خصوص تأمین اعتبار قطار شهری شیراز دیدار داشتیم که خوشبختانه با کمک مبلغ 400 میلیارد تومان از محل اوراق مشارکت به متروی شیراز موافقت شد.
وی افزود: در جلسه مشترک با مدیران بانک شهر برای همکاری‌های مالی در زمینه پروژه‌های شهرداری شیراز نیز قول‌های مساعدی گرفتیم که به زودی پیگیری خواهند شد. نایب رئیس شورای عالی استان‌ها با در ادامه اشاره به جلسه مقامات ارشد مدیریت شهری شیراز با معاون وزیر کشور، اظهار کرد: در این دیدار شهردار شیراز خواستار اضافه شدن یک واگن جدید به متروی شیراز شد که مورد موافقت و حمایت معاون وزیر قرار گرفت.
رئیس شورای شهر شیراز، پیگیری موضوع دریافت مجوز به‌کارگیری نیرو و تبدیل وضعیت نیروهای انسانی شهرداری شیراز را از دیگر مباحث این جلسه عنوان کرد و افزود: در این دیدار معاون وزیر کشور با تقدیر از شهرداری شیراز به دلیل پیگیری به‌موقع و ارسال اطلاعات مربوط به نیروهای انسانی وعده داد که مجوزات مربوط به شیراز سریع‌تر و با اولویت بیشتری نسبت به سایر شهرها صادر شود.
موسوی در ادامه با یادآوری جذب حدود 4 تا 5 هزار نیرو در دوره‌ی گذشته شورا و شهرداری شیراز، تأکید کرد: آنچه که در این جلسه مورد تأکید قرار گرفت رعایت حقوق برابر همه شهروندان و متقاضیان است به گونه‌ای که امکان اشتغال قانونی در شهرداری شیراز - هم برای نیروهای گذشته و هم متقاضیان جدید - فراهم باشد.
رئیس شورای شهر شیراز با اذعان به برخی رویه‌های غیراصولی در گذشته، تصریح کرد: متقاضیانی هستند که با وجود شایستگی به دلایل ناعادلانه از جمله نداشتن قدرت نفوذ کافی، امکان حضور در شهرداری را پیدا نکرده بودند اما بی‌شک این افراد هم حق دارند که از فرصت‌های شغلی به‌صورت برابر استفاده کنند. موسوی تأکید کرد: اینکه 4 یا 5 هزار نیرویی که از گذشته وارد شهرداری شدند تحت فشار قرار گیرند یا اینکه در خصوص روال قانونی تبدیل وضعیت تنها این گروه لحاظ شوند، هیچکدام عادلانه نیست و باید حقوق هر دو گروه نیروهای گذشته و متقاضیان جدید محفوظ بماند. رئیس شورای شهر شیراز در پایان خاطرنشان کرد: معاون وزیر کشور در این دیدار با اشاره به محدودیت‌های فعلی شهرداری‌ها، عملکرد شورا و شهرداری شیراز را نسبت به سایر شهرها مطلوب توصیف کرد و در عین حال اذعان کرد که اطلاع‌رسانی شهرداری شیراز در دو سال گذشته به اندازه عملکرد آن نبوده است.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی