[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۶
  • دوره جدید

ثبت و درج نام شهدا بر ۶۰ خیابان و کوچه شهر صدرا، روزنامه شیراز نوین

با دستور شهردارصدرا نام شهدا بر۶۰ کوچه و خیابان شهر صدرا ثبت و درج ‌می‌شود.
به گزارش خبرگزاری مهر، با اعلام برخی فعالان فرهنگی و عاشقان شهدای شهر صدرا و بازدید دکتر پرنیان شهردار جدید شهر صدرا مشخص شد تعدادی از خیابان‌ها ‌و کوچه‌های‌ شهر صدرا که مزین به نام مقدس شهدا است از عنوان شهید در تابلو آنها استفاده نشده است.
پس از آن شهردار صدرا سریعاً دستور داد تا نام مقدس شهید بر تابلو تمامی کوچه‌ها‌ و خیابان‌هایی که عنوان شهید نداشته و یا حذف شده‌اند نصب شود که در مدت یک روز و در یک اقدام انقلابی این کار انجام شد.
عنوان شهید بر روی تابلو خیابان شهید دستغیب شمالی و جنوبی و حدود شصت کوچه منتهی به این خیابان وجود نداشت که پس از بررسی‌های‌اولیه مشخص شد این تابلوها در دوره‌های‌گذشته مدیریت شهرداری صدرا ساخته و نصب شده بود و ابتدا عنوان شهید بر روی آنها وجود نداشته اما اکنون تمام این کوچه‌ها‌ و خیابان شهید آیت الله دستغیب به نام مقدس شهید متبرک و مزین شده است.
بهزاد پرنیان شهردار صدرا از شهروندان درخواست کرد هر کوچه و خیابانی در صدرا که نام یک شهید بر آن گذاشته شده ولی کلمه مقدس شهید بر روی آن وجود ندارد و یا حذف شده است با سامانه 137 شهرداری صدرا تماس بگیرند تا سریعاً نسبت به اصلاح آن اقدام گردد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی