[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۰
  • دوره جدید

دکتر فرامرزیان: افتتاح این پروژه‌ها‌ حاصل تلاش دولتمردان و مدیران فارس است، روزنامه شیراز نوین

با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان چند طرح مهم ورزشی در شهرستان لارستان افتتاح شد.
دکتر ژاله فرامرزیان معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان به منظور افتتاح و بهره‌برداری از چند طرح عمرانی و ورزشی وارد استان فارس شد  و صبح روز پنجشنبه 16‌آبان‌ماه سال‌جاری ابتدا به شهرستان لارستان رفت و پروژه زمین چمن مصنوعی بزرگ و استاندارد مجموعه ورزشی شهید دانشیار این شهرستان را افتتاح نمود.
در ادامه سفر سفر ایشان به لارستان، سالن چند منظوره مجتمع ورزشی حاج‌عبدالرحیم‌فولادچنگ که توسط خیر نیک اندیش و ورزشی یار این شهرستان احداث گردیده است افتتاح و مورد بهره‌برداری قرار گرفت.
دیگر برنامه سفر معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان به شهرستان لارستان حضور در جمع خیرین نیک اندیش و ورزشیار این شهرستان بود که طی آیینی از این عزیزان تجلیل به عمل آمد.
همچنین معاون وزیر ورزش و جوانان و هیئت همراه از طرح‌های‌ ورزشی در حال احداث سالن تنیس روی میز و زورخانه مجموعه ورزشی شهید دانشیار لار بازدید کرد.
در سفر دکتر ژاله فرامرزیان به لارستان رضایی معاون عمرانی استانداری فارس، جعفرپور نماینده مردم شهرستان‌های‌لارستان، گراش و خنج در مجلس شورای اسلامی، حیدرعلی کامیاب مدیرکل ورزش و جوانان، سید اسلام موسوی معاون توسعه منابع و پشتیبانی، خدا‌کرم کریمی معاون عمرانی، اداره کل، فرماندار، تنی چند از مدیران ستادی اداره کل ورزش و جوانان رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان و دیگر مسئولان محلی وی را همراهی کردند.
گفتنی است این طرح‌های ‌ورزشی احداث شده بالغ بر بیست میلیارد تومان اعتبار در برداشته که از محل اعتبارات ملی و وزارت نفت هزینه شده است. 
معاون وزیر ورزش و جوانان درباره سفر خود به لارستان گفت: افتتاح و کلنگ‌زنی ۲۲ پروژه ورزشی در فارس حاصل تلاش دولتمردان و مدیران استانی است.
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان که جهت افتتاح 18 پروژه ورزشی به فارس سفر کرده است احداث این طرح‌های‌عمرانی و ورزشی را حاصل تلاش دولتمردان و مدیران استانی دانست.
ژاله فرامرزیان که صبح روزپنجشنبه 16 آبان‌ماه در مراسم بهره برداری از سالن چند منظوره خیرساز فولاد چنگ در شهر خور از توابع لارستان سخن‌می‌گفت، با بیان این مطلب افزود: قرار بود این پروژه‌ها‌ در هفته تربیت بدنی افتتاح و به بهره‌برداری برسد اما به دلیل تقارن این هفته با دهه سوم صفر مقرر شد که افتتاح پروژه با تأخیر به زمان کنونی موکول شود.
وی با اشاره به افتتاح زمین چمن مصنوعی بزرگ شهید دانشیار لارستان افزود: یکی از اولویت‌های‌وزارت ورزش و جوانان توسعه زیرساخت‌های‌ورزشی در نقاط مختلف کشور است. 
معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان گفت: دولت در تکمیل و ایجاد زیرساخت‌های ورزشی در مناطق مختلف کشور به ویژه مناطق محروم توجه خاصی داشته و استان فارس نیز یکی از استان‌های پیشرو در تحقق این اراده دولت است. 
فرامرزیان با بیان اینکه در این سفر دو روزه پروژه‌های ورزشی و خدماتی در حوزه ورزش و جوانان در لارستان، جهرم، داراب و زرین‌دشت افتتاح و به بهره‌برداری‌می‌رسد افزود: در کنار بهره برداری از این پروژه‌ها‌ که با اعتبار ۲۰ میلیارد تومان احداث شده چهار پروژه دیگر نیز کلنگ‌زنی خواهد شد. 
وی از اهداف دیگر این سفر را شرکت در مراسم تجلیل از خیرین ورزشی و بازدید از فضاهای ورزشی خیرساز و فضاهایی که اداره کل ورزش و جوانان در حال احداث آنها است، عنوان کرد و افزود: در این بازدیدها روند اختصاص اعتبار و بررسی راهکارهای تسریع در احداث این پروژه‌ها ‌مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس گفت: حضور خیرین در حوزه ورزش به یک فرهنگ در استان فارس تبدیل شده است. محمود رضایی که پنج‌شنبه ۱۵ آبان‌ماه در مراسم تجلیل از خیرین ورزشی جنوب فارس در لارستان سخن ‌می‌گفت با بیان اینکه فرهنگ خیر از دیرباز در میان مردم فارس خصوصاً مردم نیک‌اندیش جنوب این استان ساری و جاری  بوده است، افزود: امروز شاهد تغییر رفتار خیرین از کمک کردن‌های‌ موردی به افراد به سمت خیر در حوزه مسائلی هستیم که جامعه از آن منتفع‌ می‌شود.
وی با ابراز خرسندی از برگزاری مراسم تجلیل از خیرین حوزه ورزش فارس، حضور نیک‌اندیشان و خیرین در ورزش را اتفاقی مبارک دانست و گفت: کارکرد حضور خیرین در ورزش دو نتیجه عمده را در جامعه در پی خواهد داشت.
همچنین معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس فراهم سازی شرایط و زیرساخت‌ها برای افزایش سطح سلامت جسم و روان شهروندان از یک‌سو و فراهم سازی ساز و کار زندگی اجتماعی برای شهروندان را دو اثر مهم حضور خیرین در ورزش دانست و گفت: ایجاد اماکن ورزشی و ترغیب خانواده‌ها‌ به حضور در این اماکن ضمن فراهم‌سازی شرایط برای افزایش سطح سلامت جسم و روان شهروندان شرایطی به وجود خواهد آورد تا فرد از زندگی منزوی‌گونه دیجیتالی کنونی فاصله و به زندگی اجتماعی حاصل از فعالیت‌های ورزشی نزدیک‌تر شود.
رضایی نیک‌اندیشی خیرین را نتیجه توسعه احساس عزت نفس در انسان‌هایی دانست که منافع جامعه برای آنها مهم است و با بیان اینکه باید این احساس نسل به نسل به نسل‌های‌آینده انتقال یابد گفت: من احساس می‌کنم که برای سخن گفتن در مقابل خیرین باید به احترام آنها ایستاد و سخن گفت.
وی در بخش دیگری از صحبت‌هایش به خدمات دولت در حوزه ورزش استان نیز اشاره کرد و با بیان اینکه با افتخار می‌گویم در این دولت چهار برابر تاریخ ورزش استان زیرساخت‌های ورزشی احداث و به بهره ‌رداری رسیده است، افزود: هزینه کردن در ورزش در مقابل منافع حاصل از آن به هیچ عنوان هزینه محسوب نمی‌شود.
رضایی تعدد پروژه‌های ورزشی آماده افتتاح در استان را مایه مباهات خواند و با تقدیر از عملکرد مجموعه مدیریتی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: امروز در جای‌جای استان آنقدر پروژه وجود دارد که ما نگرانی برای حضور مستمر مسئولان کشوری برای افتتاح پروژه ورزشی در فارس نداریم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس تلاش هدفمند عده‌ای برای ناامید کردن مردم از انقلاب و نظام را تلاشی بیهوده دانست و گفت: علی‌رغم تمام مشکلات و تحریم‌های‌موجود سرمایه اجتماعی نظام پس از 4 دهه حفظ و توسعه یافته است.
وی با بیان اینکه خیال خام عده‌ای بر این بود که نظام  بهمن ۹۷ را به خود نخواهد دید افزود: سال گذشته وزیر امور خارجه آمریکا ۱۲ پیش شرط را برای مذاکره با جمهوری اسلامی تعیین کرده بود اما همین سرمایه اجتماعی انقلاب و نظام باعث شد تا اکنون از مذاکره بدون پیش‌شرط سخن به میان آید.
گفتنی است در این مراسم که با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان، نماینده مردم لارستان در مجلس شورای اسلامی، مدیر کل ورزش و جوانان، فرماندار و تنی چند از مسئولان محلی برگزار شد از خیرین شهرهای لار، گراش، اوز و خنج تجلیل به عمل آمد.
مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس نیز در پیامی از تلاش و همکاری همه عزیزان و بزرگواران از جمله نمایندگان محترم مردم شریف شهرستان‌های لارستان، جهرم، زرین‌دشت و داراب در مجلس شورای اسلامی، معاون محترم هماهنگی امور عمرانی استانداری فارس، فرمانداران، بخشداران، دهیاران رئیس و اعضای شوراهای اسلامی، معاونین توسعه منابع و پشتیبانی و امور عمرانی و مدیران ستادی اداره کل و مردم خونگرم و ولایتمدار این مناطق در سفر خانم دکتر ژاله ‌فرامرزیان معاون محترم توسعه مدیریت و منابع وزارت ورزش و جوانان فارس به  فارس و شهرهای جنوبی این استان و افتتاح و بهره‌برداری و کلنگ‌زنی ٢٢ پروژه و طرح ورزشی در شهرستان‌های‌لارستان، جهرم داراب و زرین‌دشت و بخش‌ها و روستاهای اطراف این شهرستان‌ها تشکر و قدردانی کرد و ابراز امیدواری نمود با تلاش و جدیت و حمایت همه مسئولان کشوری و استانی بتوانیم با احداث زیرساخت‌های‌ورزشی در تمامی نقاط استان در جهت نشاط و سلامتی جامعه از طریق ورزش گام‌های‌ مؤثری برداریم. 
ضمناً از حضور گرم و صمیمانه سر کار خانم فرامرزیان معاون محترم وزیر ورزش وجوانان و همچنین جناب آقای پریچهره مدیرکل محترم بازرسی وزارت ورزش و جوانان در ‌سفر سه روزه به استان فارس صمیمانه تشکر و قدردانی ‌می‌نمایم.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی