[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

ثبت‌نام بیمه تکمیلی برای اصحاب رسانه فارس، روزنامه شیراز نوین

مسئول سازمان بسیج رسانه استان فارس گفت: از ١٨ آبان تا ١٣ آذرماه اصحاب رسانه فارس فرصت دارند از بیمه تکمیلی ویژه اصحاب رسانه استفاده کرده و از تخفیف ٣٠درصدی بهره‌مند شوند.
به گزارش خبرنگار مهر، مصطفی اژدری شنبه در نشست خبری در حوزه خبرنگاران بیان کرد: بیش از دو سال است که پیگیر بیمه تکمیلی و بیمه عمر بوده و طی این مدت شاهد بودیم  بیمه عمر دست خوش تغییراتی شد. 
وی افزود: توجه به حوزه معیشت، درمان و حوزه رفاهی خبرنگاران مورد توجه واقع شده و سعی شده تا ارائه تسهیلات مختلف به خبرنگاران در جهت افزایش حوزه‌های ‌رفاهی خبرنگاران در نظر گرفته شده است. 
اژدری متذکر شد: پس از تحریم‌ها‌ قیمت داروها و خدمات درمانی افزایش یافته و پس از رایزنی با دستگاه‌های‌مرتبط سعی شده تا خدمات رفاهی در حوزه بیمه‌ای‌ ایجاد شود و طی شش ماه گذشته به این جمع‌بندی رسیده‌ایم که از طریق یکی از بیمه این خدمات به حوزه خبرنگاران ارائه شود. 
او ادامه داد: سعی شده تا در بیمه تکمیلی که برای خبرنگاران در نظر گرفته شده تمامی خدمات بیمه‌ای‌ برای افراد مد نظر باشد.
وی با ارائه مثال از این طرح عنوان کرد: در طرح محدود اقتصادی ٣٠ درصد تخفیف در نظرگرفته شده که این طرح برای هر بچه صفر تا ١۵ سال سالانه ٢٠٩ هزار تومان و برای هر فرد ١۵ سال به بالا ۴١٨ هزار تومان است. 
وحید توکلیان نماینده بیمه نیز در این نشست خبری گفت: در طرح بیمه تکمیلی دوره انتظار سه الی ٩ ماه به تناسب با نوع بیماری در نظر گرفته شده است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی