[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۹۳۰
  • دوره جدید

شیراز میزبان همایش لجستیک آتش‌نشانان کشور‌می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

سومین همایش ملی لجستیک در فرماندهی حوادث و پنجمین همایش ملی رفتارشناسی حریق با میزبانی سازمان آتش‌نشانی شیراز در روزهای 27 الی  29 آبان‌ماه در شیراز برگزار می‌شود. به گزارش روابط عمومی سازمان آتش‌نشانی شیراز محمدهادی قانع مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی وخدمات ایمنی شهرداری شیراز گفت: در این همایش سه روزه صاحب‌نظران ملی در حوزه‌های‌خدمات ایمنی و آتش‌نشانی از سراسر کشور در زمینه‌ی فرماندهی یکپارچه و برنامه‌ریزی لجستیک، ساختار موفق فرماندهی حوادث استراتژی‌های لجستیک در ساماندهی و کنترل حادثه و ایمنی عوامل به بحث و تبادل نظر می‌پردازند.
وی با بیان اینکه سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شیراز به عنوان بزرگترین مرکز آموزش ایمنی و آتش‌نشانی جنوب کشور محسوب می‌شود، گفت: این رویداد تخصصی همراه با کارگاه‌های‌آموزشی و تخصصی در حوزه رفتارشناسی حریق به عنوان یک رویداد تخصصی منحصر به‌فرد طی 3 روز از تاریخ 27 آبان‌ماه تا بیست و نهم آبان ماه در سالن همایش‌های‌شهر شورای اسلامی شهر شیراز برگزار خواهد شد.
قانع با اشاره به سر فصل‌های ‌این همایش عنوان کرد: استاندارد‌های‌لجستیک مدیریت بحران در سیستم فرماندهی حادثه، بررسی تهدیدات لجستیکی در فرماندهی مؤثر حادثه، فرماندهی یکپارچه و برنامه‌ریزی لجستیک برمبنای هدف درعملیات، الزامات پدافند غیرعامل در سناریوی لجستیک فرماندهی حوادث و رفتارشناسی حریق، طرح‌ریزی و روش اطفاءحریق در حوادث چندوجهی از جمله سرفصل‌هایی هستند که در این همایش سه روزه ملی به آن پرداخته ‌می‌شود.
مدیرعامل سازمان آتش‌نشانی در ادامه سخنان خود افزود: در بخش سمینار‌های جانبی شرکت‌کنندگان تجربیات موفق خود را در زمینه‌ طرح‌ریزی و اجرای تعمیرات اضطراری در عملیات لجستیک حوادث مدیریت زنجیره تأمین منابع در شرایط اضطراری و اصول مهندسی و تخمین شرایط و ظرفیت‌های میدان در فرماندهی حوادث ارایه خواهند کرد. 
وی در پایان تصریح کرد: شرکت‌کنندگان در این همایش گواهینامه تخصصی مورد تأیید سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شیراز و دبیرخانه دایمی رفتارشناسی حریق دریافت خواهند کرد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی