[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

پرداخت تسهیلات به مددجویان کازرون، روزنامه شیراز نوین

نشست هماهنگی برای پرداخت تسهیلات مسکن به مددجویان شهرستان کازرون با حضور رؤسای کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان کازرون، بخش خشت و کنارتخته، بخش چنارشاهیجان و بخش جره و بالاده و نیز ریاست اداره بهزیستی شهرستان کازرون و مدیر بنیاد مسکن این شهرستان تشکیل شد.
به گزارش روابط عمومی بنیاد مسکن استان فارس دراین جلسه در خصوص هماهنگی‌های لازم جهت پرداخت تسهیلات به مددجویان و همچنین شناسایی زمین برای مسکن محرومان در شهر کازرون و نیز پرداخت تسهیلات تعمیر مسکن از طریق بنیاد برکت به متقاضیان، در محل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی شهرستان کازرون تصمیم‌گیری شد.
قاسم داوودی مدیر بنیاد مسکن شهرستان کازرون دراین نشست با بیان اینکه رسیدگی به امور محرومان جامعه و ایجاد شرایط لازم برای اعطای تسهیلات به مددجویان روستایی از آرمان‌های‌اصلی و وظایف سازمانی بنیاد مسکن است، گفت: بنیاد دراین حوزه در بسیاری از مناطق عملکرد قابل دفاع و درخشانی داشته است. وی با تأکید بر اینکه محرومان جامعه ولی نعمت ما مسئولان هستند، گفت: در بسیاری از مناطق روستایی محرومیت ناشی از کم توجهی و دوری از چرخه توسعه مردم را با مشکلات مواجه ‌می‌کند، دراین میان مددجویان و خانوارهایی که اعضای معلول را سرپرستی‌می‌کنند از محرومیت مضاعف رنج ‌می‌برند از این رو لازم است همه تلاش‌ها معطوف به رفع مشکل این خانوارها گردد.
داوودی، زمینه‌سازی برای اعطای تسهلات کم بهره و بلاعوض با خانوارهای دارای دو عضو معلول در مناطق شهری و روستایی را از کارکردهای اصلی بنیاد مسکن دانست و افزود: در این زمینه بنیاد مسکن ورود کرده و تا کنون نیز اقدامات خوبی انجام شده است. 

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی