[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۵
  • دوره جدید

سامانه ثبت اموال مسئولان‌ مجلس راه‌اندازی می‌شود، روزنامه شیراز نوین

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: از امروز سامانه ثبت اموال و دارایی مسئولان در مجلس شورای اسلامی راه اندازی می‌شود و نمایندگان ظرف یک هفته آینده می‌توانند اموال و دارایی خود را در این سامانه ثبت کنند. به گزارش ایسنا، اسدالله عباسی در حاشیه جلسه علنی دیروز مجلس در جمع خبرنگاران بیان کرد: با توجه به هماهنگی‌های انجام شده بین قوه قضاییه و مجلس شورای اسلامی از امروز رسماً سامانه ثبت اموال و دارایی مسئولان در مجلس آغاز خواهد شد. کارشناسان قوه‌قضاییه نیز در مجلس مستقر می‌شوند و امکانات و تجهیزات لازم فراهم شده و ان‌شاءالله خبرنگاران نیز حضور یافته و از نزدیک شاهد خواهند بود تا ما نمایندگان به وظیفه قانونی خود عمل کنیم.
عباسی در ادامه تأکید کرد: نمایندگان از امروزبه مدت یک هفته فرصت دارند تا اموال و دارایی‌های خود را در سامانه ثبت کنند همانطور که هیئت رئیسه مجلس و نمایندگان مجلس از پیش اعلام کرده بودند ما خواهان ثبت اموال خود در اولین فرصت بودیم و خوشبختانه این امکان فراهم شده و نمایندگان دارایی‌ها و اموال خود را ثبت می‌کنند.
سخنگوی هیئت رئیسه مجلس در ادامه با اشاره به رأی مثبت مجلس به استعفای کاظم جلالی بیان کرد: با توجه به این که نمایندگان مجلس با استعفای کاظم جلالی موافقت کردند از این لحظه به بعد افرادی که برای ریاست مرکز پژوهش‌های مجلس داوطلب هستند، می‌توانند اسامی خود را به هیئت رئیسه ارسال کنند و ما در جلسه هفته آینده فردی را که ویژگی‌های لازم برای مدیریت مرکز پژوهش‌ها داشته‌باشد را از بین افراد متقاضی انتخاب خواهیم کرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی