[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

دشمن آرزوی تجاوز به ایران را به گور خواهد برد، روزنامه شیراز نوین

فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور گفت: دشمنان انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی آرزوی تجاوز به آب و خاک این سرزمین را با خود به گور خواهند برد.
به گزارش ایسنا،‌ امیرسرتیپ دوم فرهاد آریان‌فر، فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور روز یکشنبه در دیدار با فرمانده انتظامی استان کرمانشاه گفت: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به عنوان سربازان وفادار ولایت در ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج همگی آماده جانفشانی در راه اسلام و انقلاب هستند.
وی با بیان اینکه امروز نیروهای مسلح جمهوری اسلامی به رهبری امام خامنه‌ای (مدظله العالی) در عالی‌ترین سطح از آمادگی قرار دارند، تأکید کرد: بدون شک کوچکترین اقدام دشمن علیه امنیت ملی کشور با پاسخی قاطع و دندان‌شکن از سوی جان‌نثاران ولایت در نیروهای مسلح پاسخ داده خواهد شد.
فرمانده قرارگاه عملیاتی ارتش در غرب کشور تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب اسلامی (دامت‌برکاته) می‌فرمایند: اگر دشمن یک سیلی بزند، ۱۰ سیلی پاسخ دریافت می‌کند؛ چرا که امروز توان دفاعی کشور در سطح بسیار مناسب و خارج از فهم و درک دشمنان قرار دارد.
امیرسرتیپ دوم آریان‌فر همچنین با تقدیر از تلاش‌ها، زحمات و رشادت‌های نیروی انتظامی در صحنه‌های مختلف، گفت: امروز پلیس به ملجاء امید مردم جامعه تبدیل شده و از محبوبیت بسیار بالایی میان اقشار مختلف برخوردار است.
وی امنیت موجود در استان کرمانشاه را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: نمونه این امنیت‌آفرینی در زمان اربعین حسینی (ع) به خوبی مشاهده شد و همه دیدند که پلیس چگونه شبانه‌روز پای کار بود تا زائران امام‌حسین(ع) بدون هیچ مشکلی در مراسم معنوی اربعین شرکت کنند.
ارشد نظامی ارتش در غرب کشور در پایان، با ابراز خرسندی از حضور سردار جاویدان در کرمانشاه، وی را از دلسوزترین و در عین حال شجاع‌ترین فرماندهان نظامی معرفی کرد که می‌تواند امنیت موجود در استان را به شکل قابل ملاحظه‌ای ارتقاء ببخشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی