[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

اوراق مشارکت شهرداری شیراز به‌نام مشیر به بازار بورس رفت ، روزنامه شیراز نوین

معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز از آغاز معاملات ثانویه دو هزار و 500 میلیارد ریال اوراق مشارکت شهرداری شیراز در بازار اوراق بدهی بورس اوراق بهادار تهران با نام مشیر 9911 خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شهرداری شیراز، هاشم‌پور با اعلام این خبر افزود: با توجه به احراز شرایط پذیرش، انجام معاملات ثانویه مربوط به مابقی اوراق مشارکت قطار شهری شهرداری شیراز در سال 1395 به مبلغ دو هزار و 500 میلیارد ریال در نماد مشیر 9911 از روز دوشنبه مورخ 06/08/98 در بازار بدهی بورس اوراق بهادار تهران آغاز شده است.
وی حجم کل اوراق منتشره شهرداری شیراز با نماد مشیر 9911 را چهار میلیون ورقه برابر با چهار هزار میلیارد ریال، عنوان کرد و خاطرنشان کرد: پیش از این یک میلیون و پانصد هزار ورقه از این اوراق انتشار یافته بود و با توجه به افزایش تعداد اوراق قابل معامله شهرداری شیراز، مابقی این اوراق در معاملات ثانویه بازار اوراق بدهی بورس بهادار تهران از چندی پیش عرضه شده است.
معاون مالی و اقتصادی شهرداری شیراز هدف از عرضه این اوراق را بهره‌برداری و تکمیل خط یک قطار شهری شیراز عنوان و تصریح کرد: کلیه سرمایه گذاران و دارندگان این اوراق‌می‌توانند حسب مقررات بورس، با مراجعه به کارگزاری‌های ‌بورس یا درگاه اینترنتی www.tse.ir نسبت به خرید و فروش و تکمیل اطلاعات این اوراق اقدام کنند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی