[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

استاندار فارس: تصمیمات اتخاذ شده در دیدارهای مردمی با جدیت پیگیری شود ، روزنامه شیراز نوین

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، دکتر عنایت الله رحیمی در حاشیه دیدار مردمی، با تأکید بر اینکه  فرصت خدمت کردن به مردم باید همواره غنیمت شمرده شود و مدیران و مسئولان نیز خود را وقف مردم کنند، عنوان کرد: بی‌شک فرصت استراحت کردن به اندازه کافی برای مدیران در آینده وجود خواهد داشت و باید اکنون که فرصتی برای خدمت به مردم هست از آن استفاده کنند.
استاندار فارس، رضایت مردم را پیش نیاز رضایت خداوند دانست و از مدیران دستگاه‌های اجرایی خواست تصمیمات اتخاذ شده در جلسات دیدارهای مردمی را با جدیت و تا حصول نتیجه نهایی پیگیری کنند.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به اینکه مدیران باید توجه ویژه‌ای به رفع بعضی از بی‌توجهی‌ها ‌در روند رسیدگی به درخواست‌های مردمی داشته‌باشند ، اظهار کرد: باید تا حد امکان تلاش کنیم مشکلات مردم رفع شود اما چنانچه  قانون در مواردی اختیار را برای حل مشکل مردم نمی‌‌دهد به صورت صریح این موضوع به مراجعه کننده اعلام شود.
استاندار فارس با بیان اینکه  در جلسات گذشته دیدارهای مردمی ، مقرر شد نشست‌های مشابه به ویژه برای خانواده‌های شهدا و ایثارگران در حوزه درمان در اداره‌های مربوطه برگزار شود، عنوان کرد:  یکی از ملاک‌های ‌ارزیابی‌های عملکرد اداره‌ها توجه به برگزاری این نشست‌ها خواهد بود.
وی، با بیان اینکه پاسخ به مراجعه‌کنندگان باید با رویکرد حل موضوع انجام شود، گفت: «نه» گفتن بسیار راحت است اما «بلی» گفتن کار بسیار دشواری است و شاید مدیران به این دلیل نیز مورد بازخواست قرار گیرند اما برای حل مشکل مردم و رضای خداوند باید این هزینه از سوی مدیران پذیرفته شود.
دکتر رحیمی رفع مشکلات مردم را نیازمند تسلط مدیران بر امور دانست و افزود: در صورت وجود چنین تسلطی و با بهره‌گیری از انعطاف‌پذیری مقررات، بی‌تردید اغلب مطالبات مردم پاسخ گفته می‌شود.
وی، برخورد در کمال احترام با مراجعه کنندگان را نکته مهمی دانست که باید از سوی همه مدیران و کارکنان اداره‌ها مورد توجه قرار گیرد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی