[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۶
  • دوره جدید

نخستین جشنواره کارآفرینی و مهارت قاصدک در شیراز برگزار‌می‌شود، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس گفت نخستین جشنواره منطقه‌ای‌کارآفرینی و مهارت قاصدک با رویکرد گسترش و ترویج مفاهیم کارآفرینی و به منظور تحقق شعار رونق تولید در شیراز برگزار‌می‌شود.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری فارس، کیوان نیازی اظهار داشت: در راستای گسترش فرهنگ کارآفرینی و مهارت‌آموزی و با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص تعیین شعار سال با عنوان رونق تولید، نخستین جشنواره منطقه‌ای‌کارآفرینی و مهارت قاصدک در بخش‌های‌فیلم، گزارش خبری، عکس و داستان کوتاه با حضور استان‌های‌فارس، بوشهر، خوزستان، هرمزگان و کهگیلویه‌و‌بویر‌احمد برگزار ‌می‌شود. وی تأکید کرد: میزبانی شهر شیراز در این رویداد مهم فرهنگی و هنری پیام‌آور اهمیت و برجستگی این خطه در زمینه کار و تلاش و مهارت‌آموزی و الهام‌بخش خواهد بود.
مدیرکل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس ادامه داد: قاصدک، جشنواره‌ای‌ برای ترویج و گسترش کارآفرینی در بستر هنر و اندیشه خلاقانه کسانی است که دغدغه‌های‌خود را در قالب‌های‌متنوع هنری خلق کرده‌اند و قاب جشنواره قاصدک با هدف ارج نهادن به این هنرمندان، ترویج مفاهیم کارآفرینی و برجسته‌سازی الگوهای موفق در حوزه کسب و کار، میزبان این آثار خواهد بود؛ با این امید که پیوند هرچه بیشتر هنرمندان و کارآفرینان زمینه خلق آثاری برجسته در حوزه‌های‌ مختلف فرهنگی و هنری و شکوفایی هر چه بیشتر اقتصاد کشورمان را به دنبال داشته‌باشد.
وی با اشاره به این که آخرین مهلت ارسال آثار 10 بهمن 1398 و اختتامیه جشنواره نیز از 7 تا 9 اسفند برگزار‌می‌شود، تصریح کرد: به نفرات اول تا سوم هر بخش تندیس جشنواره، لوح تقدیر و جوایز نقدی ارزنده اهدا‌ می‌شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی