[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

فرمانده انتظامی فارس: فعالیت در فضای مجازی نیازمند دقت و هوشیاری است، روزنامه شیراز نوین

سرهنگ «حشمت سلیمانی» به عنوان رئیس پلیس فتا استان معرفی شد. در مراسم معارفه رئیس پلیس فتا استان، فرمانده انتظامی استان گفت: حضور هموطنان در استفاده از شبکه‌های‌مجازی پررنگ است که باید دقت و هوشیاری کافی در این فضا داشته‌باشند تا دچار آسیب نشوند.
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار «رهام‌بخش حبیبی» در جلسه تودیع و معارفه رئیس پلیس فتا استان فارس، گفت: امروز فضای مجازی تبدیل به یک فضای حقیقی شده است و این فضا هم خطراتی را برای ما به دنبال دارد و هم امکانات جدیدی را برای رشد فردی و اجتماعی در اختیار ما قرار‌می‌دهد که باید با صیانت و محافظت، از آن استفاده کنیم.
سردار«حبیبی» با بیان اینکه در مواجهه با تهدیدهای فضای مجازی دو اقدام اساسی لازم است، گفت: یکی آنکه فرهنگ‌سازی عمومی را تقویت کنیم و دیگر اینکه کسانی که به هر شکلی‌ می‌خواهند در این فضا فعالیت کنند باید فرصت و تهدید آن را شناسایی کنند.
فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به اینکه باید خانواده‌ها و خصوصاً نوجوانان و جوانان را به سوی استفاده صحیح از فضای مجازی هدایت کنیم، افزود: حضور هموطنان در استفاده از شبکه‌های‌مجازی پر‌رنگ است که باید دقت و هوشیاری کافی در این فضا داشته‌باشند تا دچار آسیب نشوند.
وی افزود: حضور مقتدرانه پلیس فتا در عرصه فضای مجازی با تسلط به دانش تخصصی و تجربه انتظامی لازم، انجام شده است.
گفتنی است در حاشیه این مراسم برابر حکم فرماندهی محترم نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران، سرهنگ «حشمت سلیمانی» به عنوان رئیس پلیس فتا استان معرفی و از زحمات و خدمات شایسته سرهنگ «حبیب‌الله رجبلی» قدردانی شد.


 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی