[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

ناظم‌الشریعه: هماهنگی در تیم ملی حرف اول را می‌زند ، روزنامه شیراز نوین

سرمربی شیرازی تیم ملی فوتسال گفت: در این سه روز سعی کردیم بیشتر ایرادات مسابقات مقدماتی قهرمانی آسیا را برطرف کنیم. محمد ناظم‌الشریعه، سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان درباره تمرینات تیم ملی قبل از رقابت‌های چهارجانبه مشهد گفت: با توجه به به شرایط موجود و فرصت کمی‌ که تا آغاز مسابقات چهار جانبه مشهد داریم، سعی کردیم یک مرحله اردوی تمرینی برگزار کنیم.
ایرادات تیم ملی را تا حدود بسیار زیادی رفع کردیم
او افزود: در این سه روز بیشتر سعی کردیم روی ایراداتی کار کنیم که در رقابت‌های مقدماتی قهرمانی آسیا با آن مواجه شده بودیم که خدا را شکر با تلاش بازیکنان و کادر فنی تا حدود بسیار زیادی آن ایرادات را در تمرینات و جلسات آنالیز برطرف کردیم. 
در تورنمنت مشهد بازیکنان لژیونر به تیم ملی اضافه می‌شوند
سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان درباره بازی‌های چهارجانبه مشهد و بازی با سه تیم اروپایی، اسلواکی، اوکراین و بلاروس هم گفت: تورنمنت مشهد بسیار برای ما مهم است؛ زیرا شرکت در این رقابت‌ها ما را برای مسابقات جام ملت‌های آسیا بسیار کمک می‌کند. همچنین به علت آن که تاریخ این بازی‌ها در فیفادی قرار دارد، می‌خواهیم از بازیکنان لژیونرمان هم استفاده کنیم تا با هماهنگی بیشتری وارد مسابقات جام ملت‌های آسیا شویم.
هماهنگی در تیم ملی حرف اول را می‌زند
ناظم‌الشریعه سرمربی تیم ملی همچنین درباره بازیکنان جوان دعوت شده به اردوی تیم ملی هم بیان داشت: ما بازیکنان جوان را در این مدت زیر نظر داشتیم. بیشتر این بازیکنان از دل لیگ بیرون آمده‌اند و همان‌طور که می‌دانید کار ما در تیم ملی با باشگاه‌ها بسیار متفاوت است؛ چرا که ما در تیم ملی بازیکنانی می‌خواهیم که از هوش بسیار بالایی برخوردار باشند.
او افزود: به دلیل آن که ما زمان کمی ‌تا آغاز مسابقات جام ملت‌ها داریم، تصمیم گرفته‌ایم که از بازیکنان باهوش و بااستعدادی در ترکیب تیم ملی استفاده کنیم تا بتوانند خودشان را به سرعت با دیگر بازیکنان هماهنگ کنند؛ زیرا در تیم ملی برای ما هماهنگی بسیار مهم است و در وهله اول قرار دارد.
بهمن ماه هم قرار است یک بازی تدارکاتی داشته باشیم
سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان درباره دیگر بازی‌های تیم ملی که قرار است تا قبل از آغاز جام ملت‌های آسیا برگزار کند، گفت: قرار است بعد از پایان رقابت‌های چهارجانبه مشهد یک بازی تدارکاتی هم در بهمن ماه با یکی از تیم‌های خوب اروپایی برگزار کنیم، اما هنوز نام آن کشور مشخص نشده و در حال رایزنی و گفت و گو هستیم تا بتوانیم تا قبل از مسابقات جام ملت یک بازی تدارکاتی دیگری را برگزار کنیم.
هدف ما در جام ملت‌ها قهرمانی است
سرمربی تیم ملی فوتسال همچنین درباره سطح رقابت‌های جام ملت‌های آسیا که قرار است اسفند ماه در ترکمنستان برگزار شود، گفت: در هر صورت سطح این رقابت‌ها بسیار بالا است؛ زیرا ۵ تیم اول آن مسابقات جواز حضور در رقابت‌های جام جهانی لیتوانی را کسب می‌کنند. همان‌طور که می‌دانید تیم‌های آسیایی وقتی جلوی تیم ما قرار می‌گیرند، اول به فکر گل نخوردن هستند که این کار را برای ما بسیار سخت می‌کند و من امیدوار هستم که در مسابقات جام ملت‌ها بهترین نتایج را کسب کنیم که هدف ما قهرمانی در آن مسابقات است.
نیم‌فصل دوم بازی‌ها جذاب‌تر شده است
سرمربی تیم ملی فوتسال کشورمان درباره وضعیت لیگ برتر فوتسال گفت: به نظر من بازی‌های لیگ برتر در نیم فصل دوم بسیار جذاب‌تر و هیجانی‌تر از نیم فصل اول برگزار شده است؛ زیرا تیم‌ها می‌خواهند در مرحله پایانی پلی‌آف حضور داشته باشند و به همین دلیل تک‌بازی‌ها برای بیشتر تیم‌ها مهم است و همین باعث می‌شود بازی‌ها جذاب دنبال شود.
لیگ را باید از لحاظ اقتصادی قوی کنیم
او همچنین درباره وضیت اقتصادی باشگاه‌ها هم گفت: وضعیت اقتصادی باشگاه‌ها مناسب نیست و امیدوارم که هیئت رئیسه جدید بیشتر به وضعیت اقتصادی لیگ توجه کند. به نظر من هر چقدر لیگ را از لحاظ اقتصادی قوی‌تر کنیم، درآمدزایی در آن بیشتر می‌شود و بیشتر باشگاه‌ها رغبت پیدا می‌کنند در لیگ برتر سرمایه‌گذاری کرده و همین امر باعث می‌شود لیگ ما پویاتر و جذاب‌تر برگزار شود.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی