[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۹
  • دوره جدید

آماده باش پایگاه‌های امدادی هلال احمر ، روزنامه شیراز نوین

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان فارس از آماده باش 71 مرکز و پایگاه امداد و نجات در فارس خبر داد و گفت: در مراکز و پایگاه‌های‌امداد و نجات جمعیت فارس 248 نفر روز نیرو، آماده ارائه خدمت به هموطنان‌ می‌باشند. 
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان فارس؛ مهدی خوبیار اظهار کرد: با فرا رسیدن فصل پاییز و بارش برف و باران، رفت و آمد در جاده‌های شهر و استان با مشکلاتی مواجه می‌شود و در صورت نداشتن آگاهی و به همراه نداشتن ابزار و وسایل مورد نیاز سبب گرفتار شدن و در نهایت ایجاد حادثه خواهد شد.
خوبیار افزود: تردد در برخی جاده‌های استان فارس به علت بارش نزولات آسمانی در ایام زمستان به سختی صورت می‌گیرد به همین سبب نیروهای امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان با همراهی پلیس راه، اورژانس و راهداری در جاده‌ها مستقر می‌شوند و به یاری مسافران، رانندگان و سایر کسانی که به این خدمات نیاز دارند، می‌روند.
وی با اشاره به اینکه 71 مرکز و پایگاه و 248 نفر نیروی عملیاتی در این جمعیت حضور دارند، گفت: تغذیه و اسکان اضطراری در تمامی پایگاه‌های‌جمعیت در نظر گرفته شده است. 
معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر فارس تصریح کرد: در جریان آماده باش نیروهای عملیاتی جمعیت هلال‌احمر در فارس 403 تیم در قالب 2015 نفر، نیروی آموزش‌دیده آماده پاسخگویی و مقابله با هرگونه سوانح و حوادث احتمالی در حوزه مخاطرات طبیعی و غیرطبیعی‌ می‌باشد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی