[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۳
  • دوره جدید

تک امتیاز شیرین ارژن در روز شکست رقبا، روزنامه شیراز نوین

 شیرازنوین:  در سومین هفته از دور برگشت لیگ برتر فوتسال ایران، تیم ارژن سومین نتیجه مطلوب خود را کسب کرد و به هفته های آتی امیدوارتر شد.
این تیم دیروز در شهر کرج میهمان مقاومت البرز بود. در حالی که بجز 5 بازیکن به نام های مرتضی کشاورز، محمد زارعی، مصطفی فخری، میثم ایلانلو و رضا جوانبخت که از تیم جدا شده اند، سجاد بندی سعدی، حمید قهرمانی و سعید بلباسی هم نتوانستند آنها را همراهی کنند.  نیمه نخست این بازی با تساوی دو دو به پایان رسید. محمد بیضایی نژاد و داوود خسروی برای ارژن گلزنی کردند و ابوالقاسمی و جامدی هم گل های مقاومت را به ثمر رساندند. 
در نیمه دوم احسان سهیلی مقدم گل سوم را هم برای مقاومت به ثمر رساند و نماینده کرج در آستانه کسب پیروزی بود، اما در فاصله فقط چند ثانیه تا پایان وقت قانونی مسابقه، محمد بیضایی نژاد درخشش خود را کامل کرد و با به ثمر رساندن گل سوم، یک تساوی شیرین را برای ارژنی ها رقم زد. بیضایی نژاد که از نیم فصل دوم به جمع شاگردان حمید کمالی اضافه شده، در هر سه مسابقه ابتدایی موفق به زدن دو گل شده و کمبودهای تیمش را جبران کرده. او حالا با 6 گل زده، دومین گلزن برتر ارژن در کل فصل محسوب می شود که آماری خیره کننده است. ارژن با این تساوی 13 امتیازی شد و در همان رتبه سیزدهم باقی ماند. تیم قعر جدولی شاهین کرمانشاه باز هم شکست خورد. این تیم به قم رفته بود و با نتیجه هفت بر دو مغلوب سوهان محمدسیما شد. آذرخش، دیگر رقیب ارژن برای بقا، در بندرعباس میزبان گیتی پسند بود و با نتیجه پنج بر دو تن به شکست داد. اهورا دیگر رقیب ارژن هم در اهواز با نتیجه چهار بر یک مغلوب حفاری اهواز شد و هایپر شاهین شهر دیگر تیم ته جدولی نیز در زمین خود با نتیجه پنج بر سه مغلوب ستارگان ورامین شد تا عملاً تمام نتایج به سود ارژن رقم بخورد.
در سایر بازی ها تیم مس سونگون با نتیجه سه بر صفر میهمانش سن ایچ ساوه را شکست داد و دیدار فرش آرا مشهد و شهروند ساری با نتیجه تساوی سه سه به پایان رسید. در جدول رده بندی تیم مس سونگون با 35 امتیاز صدرنشین است، گیتی پسند با 32 امتیاز در رتبه دوم قرار دارد و فرش آرا با 30 امتیاز سوم است.
ارژن در هفته هفدهم رقابت ها روز یکشنبه هفته آینده در ساری میهمان شهروند است. 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی