[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۳۳
  • دوره جدید

آسیب‌های‌اجتماعی محوشدنی نیستند، روزنامه شیراز نوین

سینمای کارآفرینی برجسته‌سازی الگوهای موفق در حوزه کسب و‌کار و اشاعه مفاهیم کارآفرینی است. مدیر کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس گفت: برگزاری جشنواره کارآفرینی قاصدک سروش و پیام‌آور برجستگی و اهمیت این استان در زمینه کار و مهارت‌آموزی و الهام‌بخش خواهد بود.
به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس، کیوان نیازی اردکانی؛ مدیر کل اجتماعی و فرهنگی استان ضمن تبریک هفته وحدت ابراز داشت: آسیب‌های‌اجتماعی خود یک معلول است و علت نیست؛ وقتی یک خانواده شغل و کار مناسبی برای امرار معاش و کسب درآمد نداشته‌باشد موقعیت اجتماعی خود را ندارد و برای برون‌رفت از وضعیت نابسامان زندگی به سمت آسیب‌های‌اجتماعی سوق پیدا‌ می‌کند.
کیوان نیازی با تأکید بر اینکه آسیب‌های‌اجتماعی محو شدنی نیستند، اظهار داشت: در صورتی که عنان و افسار آسیب‌های‌اجتماعی به دست دستگاه‌های ذی‌ربط و سازمان‌های مردم نهاد کنترل و ساماندهی نشود، افسارگسیخته ‌می‌شوند.
وی برگزاری جشنواره کارآفرینی قاصدک‌ را بستر هنری و فرهنگی مناسبی برای گسترش فرهنگ کسب و کار دانست و اعلام آمادگی کرد: اداره کل امور اجتماعی و فرهنگی استانداری فارس در زمینه اجرای طرح‌های‌کسب و‌ کار محور حمایت تمام قد و همه جانبه‌ می‌کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی