[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

فارس، گاز را به خاش و میرجاوه‌ می‌رساند ، روزنامه شیراز نوین

طرح ضربتی گازرسانی به شهرهای خاش و میرجاوه توسط شرکت گاز فارس در حال اجراست.
به گفته حسینی مدیرعامل شرکت گاز استان فارس طرح گازرسانی به شهرهای خاش، میرجاوه و روستاهای تابعه این دو شهرستان با  ۲۸۳ کیلومتر لوله گذاری در سه فاز اجرا‌می‌شود.
وی گفت: تاکنون بیش از ۹۵ درصد از کالای پروژه توسط شرکت گاز استان فارس تأمین شده و در فاز نخست آن بیش از ۱۰۵ کیلومتر از شبکه گازرسانی اجرایی شده است. 
با تکمیل فاز نخست این طرح تا خرداد ۱۳۹۹ بیش از ۱۵هزار مشترک در شهر خاش که از مناطق سردسیر استان است از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند خواهند شد.
همچنین با اجرای کامل فاز نخست و نصب ایستگاه و اتمام عملیات شبکه گذاری، کارخانه سیمان خاش نیز به شبکه گاز شهری متصل‌می‌شود .
حسینی با اشاره به اینکه هزینه اجرای این پروژه بیش از ۵۰ میلیارد تومان خواهد بود ادامه داد: در فاز دوم و سوم نیز عملیات گازرسانی به شهر میرجاوه در دستور کار است که محورهای روستایی را نیز پوشش‌ می‌دهد.
هدف شرکت گاز فارس، تکمیل هر چه سریع‌تر طرح عظیم گازرسانی به شهرهای خاش، میرجاوه و روستاهای تابعه سیستان و بلوچستان است تا شاهد زدودن  محرومیت از چهره این استان پهناور باشیم.
بنا به تدبیر شرکت ملی گاز ایران، شرکت گاز استان  فارس بنا به توانمندی و دارا بودن کاکنان متخصص، به عنوان استان معین گازرسانی به بخشی از سیستان و بلوچستان معرفی شده است.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی