[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۸۱
  • دوره جدید

سقوط کارگر جوان از ارتفاع، روزنامه شیراز نوین

بی‌توجهی به اصول ایمنی، سقوط کارگر جوان را از ارتفاع 4 متری ساختمان در حال ساخت به همراه داشت. به گزارش پایگاه خبری ۱۲۵، در پی تماس شاهدان حادثه سقوط کارگر جوان از ارتفاع، با سامانه 125، ستاد فرماندهی آتش‌نشانی شیراز پس از دریافت این خبر، ساعت 16:54 عصر روز گذشته زنگ ایستگاه 4 را به صدا درآورد و آتش‌نشانان به همراه گروه نجات رهسپار محل حادثه در دو کوهک شدند.
علیرضا عدلو سخنگوی سازمان آتش نشانی شیراز در این باره گفت: مردی 31 ساله در هنگام کار در ارتفاع به دلیل بهم خوردن تعادل از روی اسکلت سقوط و از ارتفاع حدود 4متری بر روی اتاقک انباری زیرزمین فرود آمده بود.  وی افزود: آتش‌نشانان بلافاصله پس از درخواست عوامل اورژانس، خود را به مصدوم رساندند و با رعایت موارد ایمنی پس از فیکس کردن با زدن کارگاه صعود  وی را به سطح زمین منتقل کرده و برای اعزام به مراکز درمانی تحویل تیم اورژانس دادند.
عدلو خاطرنشان کرد: آتش‌نشانان پس از ایمن‌سازی محل حادثه و ارائه تذکرات ایمنی به مالک و تحویل محل به وی، عملیات خود را پایان دادند.
وی افزود: کارگرانی که در ارتفاع و ساختمان‌های‌بلند مشغول به کار هستند حتما از وسایل ایمنی و فیکس کننده استفاده کنند تا در مواقع حادثه حداقل جراحت به آنها وارد شود.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی