[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

معادلات پیچیده برای جایگزینی داورزنی در وزارت ورزش، روزنامه شیراز نوین

با استعفای محمدرضا داورزنی از پست معاونت قهرمانی وزارت ورزش، چند گزینه شانس اصلی جایگزینی او در این پست هستند. محمدرضا داورزنی از پست معاونت قهرمانی وزارت ورزش استعفا کرد تا خود را برای حضور در انتخابات فدراسیون والیبال آماده کند. فدراسیونی که در یک سال گذشته یکی از بی‌ثبات‌ترین فدراسیون‌ها بوده و این امید می‌رود روز 29 آبان ماه با انتخاب رئیس جدید، این رشته پرمخاطب بتواند دوباره به روزهای اوج خود بازگردد. با استعفای داورزنی، گمانه‌زنی‌ها برای جایگزینی وی بیشتر شده است. مهدی علی‌نژاد رئیس فدراسیون ووشو، علی رغبتی مدیرکل دفتر برنامه‌ریزی و نظارت وزارت ورزش و جوانان و مهدی قدمی ‌معاون پشتیبانی نهاد ریاست‌جمهوری گزینه‌های اصلی برای جایگزینی داورزنی هستند. شنیده‌های خبرنگار تسنیم حاکی از آن است که قدمی‌ تمایلی برای حضور در این پست ندارد و تمایل دارد  در نهاد ریاست جمهوری به کار خود ادامه دهد و اگر این طور باشد شانس دو گزینه دیگر بیشتر خواهد بود.
مسعود سلطانی‌فر هنوز تصمیم قطعی خود را برای معرفی جایگزین داورزنی نگرفته است. تجربه نشان داده که وی می‌تواند سورپرایزی برای این پست داشته باشد، همچنان که قرار بود حکم سرپرست فدراسیون دوومیدانی به جای عرب به نام فرد دیگری بخورد؛ ولی به صورت ناگهانی، ایرج عرب به عنوان سرپرست فدراسیون دوومیدانی انتخاب شد.
این احتمال هم وجود دارد که وزیر ورزش تا زمان انتخابات فدراسیون والیبال (29 آبان) فرد جدیدی را معرفی نکند تا تکلیف فدراسیون والیبال و داورزنی مشخص شود. هر چه که هست باید در این چند روز صبر کرد و دید که تکلیف مهم‌ترین معاونت وزارت ورزش چه خواهد شد و چه کسی بر صندلی این پست تکیه خواهد زد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی