[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۱۰۳
  • دوره جدید

داود مهابادی: تغییر ورزشگاه محل بازی خواسته بازیکنان است، روزنامه شیراز نوین

شیراز-ایرنا- بازیکن سابق تیم فوتبال استقلال تهران گفت: این تیم به لحاظ فنی روند فوق‌العاده‌ای داشته است و زدن ۹ گل به تیم‌های تراکتور سازی و صنعت‌نفت آبادان، بیانگر شکوفا شدن این تیم است.
داود مهابادی، چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا بیان داشت: این تیم در ابتدای فصل که امری طبیعی بود ناهماهنگ بازی می‌کرد اما «استرا ماچونی» سرمربی تیم کارش را به خوبی انجام داده و این تیم بهتر هم خواهد شد.
سرمربی تیم فجر شهید سپاسی شیراز اضافه کرد: سال‌ها بود که تیم استقلال برای گلزنی در عمق مشکل داشت اما هم اینک با وجود علی کریمی که بازیکن باهوشی در میانه میدان است، از عمق هم گل می‌زند و با دیگر تغییراتی که در این تیم صورت گرفته، بازیکنان در هر سه پست گلزنی‌می‌کنند و «دیاباته» مهاجم آفریقایی هم نشان داد که مهاجم گلزنی است.
مهابادی تأکید کرد: در زمانی که تیم ملی مربی آن محمدمایلی‌کهن بود چندین بازیکن گلزن داشت که تیم‌های حریف برای بررسی کردن (آنالیز) با مشکل مواجه بودند چرا که حدود هفت بازیکن گلزن داشت و هم اینک تیم استقلال طوری بازی‌می‌کند که چندین بازیکن گلزن در پست‌های مختلف دارد.
کمبود دروازه‌بان خوب 
مدافع میانی سابق تیم استقلال تهران ادامه داد: با و جود اینکه حسین حسینی دروازه‌بان تیم استقلال خوب کار می‌کند اما این تیم نیاز به یک دروازه‌بان تراز اول دیگر دارد تا در صورتی که حسینی مصدوم و یا محروم شد در این پست مهم دچار مشکل نشود چرا که تیم استقلال در سه جام به ویژه لیگ قهرمانان آسیا بازی‌های دشواری دارد و به نظرم در پست دروازه‌بانی نیاز به یک حسینی دیگر دارد.
مهابادی گفت: از آنجا که تیم استقلال بازی‌های زیادی در پیش دارد، بهترین شخصی که می‌تواند بگوید چه بازیکنی مورد نیاز است، تنها استرا ماچونی سرمربی تیم استقلال است و برای این تیم آرزوی موفقیت دارم.
تغییر ورزشگاه محل بازی، خواسته بازیکنان است
سرمربی تیم فجر شهید سپاسی شیراز در بخش دیگری از مطالب خود در مورد تیمش اظهار داشت: اینکه قرار است محل برگزاری بازی‌های تیم فجر از ورزشگاه حافظیه به شهید دستغیب منتقل شود این امر خواسته بازیکنان است.
مردم فوتبال را خوب می‌فهمند
مهابادی اظهار داشت: تیم فجر شهید سپاسی شیراز از نظر فنی خوب بازی می‌کند و اکثر تیم‌ها هم در برابر ما دفاعی کار می‌کنند که این امر خود مشکل‌ساز می‌شود با این حال فرصت‌های زیادی برای گلزنی ایجاد می‌کنند که این نشانه پیشرفت تیم است و مردم ما به خوبی فوتبال را‌می‌فهمند.
مهابادی درمورد دیدار هفته سیزدهم تیمش مقابل بادران تهران که بیست و چهارم آبان‌ماه ۹۸ در ورزشگاه شهید دستغیب شیراز برگزار می‌شود، افزود: بازی بسیار مهمی با این تیم داریم چرا که هر ۲ از تیم‌های مدعی هستند و شرایط جدول به گونه‌ای است که باید با دست پُر میدان را ترک کنیم تا از صدرنشینی عقب نماینم.
وی گفت: ایوب کلانتری، کاپیتان تیم فجر شهید سپاسی شیراز مصدوم است و به بازی بادران تهران نمی‌رسد اما دیگر بازیکنان تیم ما برای این بازی حساس آماده هستند و امیدواریم با دست پُرمیدان را ترک کنیم چرا که تیم‌مان کیفیت خوبی دارد.
از نظر امکانات و بودجه مشکل داریم
سرمربی تیم فجر شهید سپاسی شیراز همچنین با بیان اینکه از نظر امکانات و بودجه با مشکل مواجه هستیم، اظهار داشت: برای هر سفر نیاز به ۶۰۰ میلیون ریال بودجه داریم و تا به حال برای سفرهای خارج از خانه بیش از چهار‌میلیارد ریال هزینه شده است.
وی اضافه کرد: استاندار فارس برای رفع مشکل مالی این تیم دستور داده و مدیر عامل باشگاه هم پیگیر این موضوع است و همین که استاندار فارس به فکر موفقیت تیم‌های شیرازی در لیگ است مسئله مهمی است و جای تقدیر دارد.
مربیان تیم حتی یک ریال هم نگرفته‌اند
مهابادی ادامه داد: به مربیان تیم فجر شهید سپاسی شیراز تا کنون حتی یک ریال دستمزد پرداخت نشده و بازیکنان تیم هم حدود ۱۰ در صد از قرارداد خود را دریافت کردند و ۲ میلیارد ریالی را که اداره کل ورزش و جوانان فارس پرداخت کرد، بین بازیکنان به نسبت تقسیم کرده‌ایم. 
هم اینک در جدول رده‌بندی پس از انجام ۱۲ بازی، تیم گل ریحان‌البرز با ۲۴ امتیاز در صدر جدول قرار دارد، تیم مس رفسنجان با ۲۳ امتیاز در رده دوم است و تیم فجر شهید سپاسی شیراز هم که هفته‌ها در صدر جدول قرار داشت با همین تعداد امتیاز و با تفاضل گل کمتر عنوان سوم را در اختیار دارد.
در رقابت‌های فوتبال دسته یک ایران، ۱۸ تیم شرکت دارند و پس از انجام ۳۴ بازی تیم‌های اول و دوم جواز صعود به لیگ برتر دوره بیستم در سال ۹۹ را دریافت خواهند کرد و ۲ تیم انتهای جدول هم راهی دسته دوم می‌شوند.
تیم‌های شهرداری تبریز و ملوان انزلی هم که روزگاری در لیگ برتر حضور داشتند با پنج امتیاز، رده‌های هفدهم و هجدهم جدول را به خود اختصاص داده‌اند و خطر سقوط این ۲ تیم را تهدید ‌می‌کند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی