[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۲
  • دوره جدید

پروژه جذب سرمایه‌گذار با جدیت دنبال ‌می‌شود ، روزنامه شیراز نوین

مدیر عامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس با بیان اینکه زیرساخت مناسبی در شهرک صنعتی ارسنجان برای ایجاد واحد های جدید صنعتی و جذب سرمایه‌گذاران فراهم شده است، گفت: در شهرک صنعتی ارسنجان ظرفیت ایجاد و استقرار 164واحد صنعتی  با پیش بینی 850 نفر اشتغال و نیز جذب سرمایه‌گذاران فراهم‌شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی فارس؛ احد فتوحی در جلسه رفع موانع تولید در شهرک صنعتی ارسنجان که با حضور فرماندار و مدیران دستگاه های اجرایی شهرستان و نیز فعالان صنعتی شهرک صنعتی ارسنجان، برگزارشد، گفت: همه زیرساخت‌ها برای استقرار واحد‌های صنعتی در این شهرک صنعتی فراهم شده و شهرک صنعتی ارسنجان با66هکتار مساحت  دارای امکانات زیربنایی نظیر آب، برق، گاز، شبکه فاضلاب و تصفیه‌خانه فاضلاب است و طرح آسفالت ورودی، شبکه روشنایی نیز در این شهرک صنعتی اجرایی خواهدشد.
وی افزود:هم اکنون 24 قرارداد با سرمایه‌گذاران برای ایجاد واحد‌های تولیدی و صنعتی منعقدشده که از این تعداد ۲ واحد با اشتغال‌زایی 30 نفر در مرحله بهره‌برداری است.
فتوحی از سرمایه‌گذاران خواست با توجه به ظرفیت‌های موجود در شهرستان ارسنجان و وضعیت مناسب زیرساختی در این شهرک صنعتی، از این فرصت برای ایجاد واحد‌های تولیدی و اشتغال پایدار صنعتی در این شهرستان استفاده کنند.
وی تصریح کرد: واگذاری اراضی در این شهرک صنعتی با شرایط ویژه مناطق محروم انجام می‌شود و تنها 10درصد از مبلغ حق انتفاع اراضی به‌صورت نقدی اخذ می‌شود و 90درصد به‌صورت اقساط 48ماهه بدون سود دریافت می‌شود و واحدهای تولیدی نیز تا 13سال معاف از مالیات هستند.
مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی فارس در ادامه با اشاره به پیگیری‌های انجام شده  در زمینه تبدیل منطقه صنعتی فیجان این شهرستان به ناحیه صنعتی، گفت: بررسی‌های فنی و کارشناسی برای ایجاد ناحیه صنعتی انجام و در مرحله پیگیری است و به محض واگذاری اراضی به شرکت شهرک‌های صنعتی مراحل توسعه و تکمیل زیرساخت‌های ناحیه صنعتی انجام می‌شود.
فرماندارشهرستان ارسنجان نیز در این جلسه توسعه صنعتی را از راهبردهای مهم به منظور ایجاد اشتغال پایدار اعلام کرد وگفت: در این زمینه از سرمایه‌گذاران حمایت‌های لازم درسطح شهرستان انجام می‌شود.
کاظمی در ادامه با اشاره به بسترهای سرمایه‌گذاری در شهرک صنعتی ارسنجان، ازسرمایه‌گذاران خواست از این فرصت استفاده کنند.
وی همچنین خواستار واگذاری مدیریت منطقه  صنعتی فیجان به شرکت شهرک‌های صنعتی و نیز تکمیل زیرساخت‌ها‌ در شهرک صنعتی ارسنجان شد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی