[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۲
  • دوره جدید

کلنگ‌زنی باغ ۱۰ هکتاری ایرانی واقع در بلوار امیرکبیر، روزنامه شیراز نوین

مهندس جواد بهادری معاون شهرسازی و معماری شهرداری شیراز گفت: با توجه به نیاز شهروندان ساکن در منطقه 4، تملک و طراحی این باغ در دستور کار قرار گرفت و امروز این پروژه وارد فاز اجرایی‌ می‌شود.
به گزارش روابط عمومی معاونت شهرسازی و معماری شهرداری شیراز، مهندس جواد بهادری با اشاره به اینکه طراحی باغ ایرانی در «حوزه معاونت شهرسازی و معماری» به منظور ایجاد یک بوستان شهری با رویکرد باغ ایرانی انجام شده است، افزود: در طراحی این باغ، سعی شده علاوه بر رویکرد باغ ایرانی، تعامل حداکثری با ساکنان و بهره‌برداران از فضا برقرار شود.
معاون شهرسازی و معماری شهرداری شیراز ادامه داد: باغ ایرانی امیرکبیر که در محدوده شهرداری منطقه چهار واقع شده است، از دهه 40 شمسی به صورت باغ مشجر بوده که اقدامات نوسازی ضلع شرقی و جنوبی آن در سال‌های‌گذشته منجر به افزایش تراکم جمعیت منطقه گردیده است. مهندس بهادری اظهار داشت: با توجه به بازدید مهندس اسکندرپور شهردار محترم شیراز و همچنین تقاضای شهروندان ساکن در آن محل مبنی بر ایجاد فضای باز عمومی، با در نظر گرفتن نیاز ساکنان منطقه تصمیم بر تملک و احداث باغ ایرانی گرفته شد که پس از طراحی و تصویب طرح، این پروژه وارد فاز اجرایی شده است. براساس این گزارش، آیین کلنگ‌زنی باغ 10 هکتاری ایرانی واقع در بلوار امیر کبیر روبروی پایانه مسافربری، پنجشنبه 23 آبان ساعت 9 صبح‌ می‌باشد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی