[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۸۱
  • دوره جدید

کامیاب: باید آثار سوء شرایط خاص کشور بر زندگی کارکنان را به حداقل برسانیم، روزنامه شیراز نوین

مدیرکل ورزش و جوانان گفت: باید تلاش کنیم آثار سوء شرایط خاص کشور بر زندگی کارکنان به حداقل برسد. به گزارش روابط عمومی ‌و پایگاه خبری و اطلاع‌رسانی اداره کل ورزش و جوانان فارس، حیدر علی کامیاب که پیش از ظهر روز سه‌شنبه ۲۱ آبان ماه در جلسه امور کارکنان اداره کل ورزش و جوانان فارس سخن می‌گفت، با اشاره به شرایط ویژه‌ای که بر اقتصاد کشور حاکم است افزود: در طول چهار دهه گذشته این اولین بار نیست که جهان در مقابل اراده ملت بزرگ ایران برای تداوم استقلال و آزادی‌اش به نقشه کشیدن روی می‌آورد.
وی با بیان اینکه شرایط خاص اقتصادی و معیشتی کارکنان را با رگ و پوست و استخوانش درک می‌کند، افزود: متأسفانه در چنین شرایطی کارکنان وزارت ورزش و جوانان و به تبع آن کارکنان اداره کل ورزش و جوانان فارس مظلوم تر از دیگر کارکنان دولت هستند.
مدیرکل ورزش و جوانان فارس تفاوت حقوق و دریافتی‌های کارکنان این اداره کل در قیاس با برخی دیگر از دستگاه‌ها را عامل این مظلومیت دانست و با بیان اینکه مواردی از این دست را بارها و بارها به وزیر ورزش و جوانان منتقل کرده است، افزود: شخص وزیر نیز دغدغه معیشتی کارکنان مجموعه بزرگ ورزش و جوانان را دارد؛ اما منابع در نظر گرفته شده در قانون برای وزارت ورزش و جوانان بسیار محدود است.
کامیاب، تأمین رفاهیئت کارکنان و مرتفع ساختن دغدغه‌های معیشتی آنها را عاملی برای جذب، نگهداشت و ایجاد انگیزه در پرسنل و منابع انسانی دانست و افزود: توسعه سطح رفاهی پرسنل به افزایش سطح بهداشتی روانی کارکنان و در نتیجه دستیابی راندمان بهتر و بیشتر کمک می‌کند.
وی با بیان اینکه باید قبول کنیم که کشور در شرایط خاصی قرار دارد بسیج فکری، استفاده از خرد جمعی و ایجاد تفکری برای پیروزی و غلبه بر این شرایط را راه حل فائق آمدن بر مشکلات کنونی دانست و گفت: معاونان و مدیران حوزه منابع انسانی اداره کل موظف هستند با استفاده از ظرفیت‌های موجود شرایط را به گونه‌ای برای کارکنان فراهم سازند که روزمرگی، مشکلات اقتصادی و شرایط خاص معیشتی بر کارایی آن‌ها و بهداشت روانی حاکم بر خانواده‌های آنها اثر سوء نگذارد.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی