[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۴۷
  • دوره جدید

لاریجانی: نمایندگان از مسیر ترسیم شده توسط رهبری تبعیت می‌کنند، روزنامه شیراز نوین

رئیس مجلس شورای اسلامی ‌ضمن تشکر از بیانات روز اخیر مقام معظم رهبری گفت: هدف آمریکا چیزی جز به هم‌ریختن امنیت کشور نیست. نمایندگان با همگرایی بیشتر مجالی برای آشفته‌سازی کشور توسط آمریکا و نوکران ضد انقلاب نخواهند داد.
به گزارش انتخاب، علی لاریجانی در جلسه علنی صبح روز دوشنبه مجلس شورای اسلامی، ‌ضمن تشکر از بیانات روز اخیر مقام معظم رهبری گفت: رهبری با سخنان راهگشا و حکیمانه خود، مسیر اصلی حرکت مردم و مسئولان را در مورد حوادث چند روز اخیر روشن کردند که ضمن توجه جدی به شرایط کشور همه بخش‌های حکومت همت به حل مسائل مردم و رفع دغدغه‌های آنها داشته باشند، مخصوصاً در کنترل قیمت‌ها. رئیس مجلس شورای اسلامی‌ در ادامه‌ سخنان خود با تأکید بر هماهنگی قوای کشور در شرایط فعلی اظهار کرد: توجه دادن مقام معظم رهبری به همگان در زمینه‌ رفتار ظالمانه اغتشاش‌گران و آشوب‌طلبان و تأکید بر امنیت کشور و وفاق همه قوا دسیسه‌ای چندجانبه را بیش از گذشته آشکار می‌کند، مخصوصاً وقتی وزیر خارجه بی‌آبروی آمریکا با بی‌شرمی ‌و فرصت‌طلبی احمقانه آشکارا از آتش زدن مردم حمایت کرده و آن را دفاع از مردم می‌خواند. وزیر امور خارجه آمریکا با این اقدام به خوبی رفتار دروغین و ریاکارانه خود را به ملت ایران نشان داد. هدف آمریکا نسبت به ایران چیزی جز به هم ریختن امنیت کشور و آتش زدن منافع ملت نیست.
لاریجانی با اشاره به کنش نمایندگان در شرایط فعلی خطاب به مقام معظم رهبری گفت: نمایندگان مجلس شورای اسلامی ‌پس از شنیدن بیانات عمیق حضرت عالی تبعیت از مسیر ترسیم شده را لازم دانسته و پیگیری دغدغه‌ها در زمینه‌ مشکلات اقتصادی را با جدیت دنبال خواهند کرد. نمایندگان همچنین با همگرایی بیشتر مجالی برای آشفته‌سازی کشور توسط آمریکا و نوکران منافق و ضد انقلاب نخواهند داد.

 

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی