[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۵
  • دوره جدید

برای کسب سهمیه المپیک تلاش می‌کنم، روزنامه شیراز نوین

ملی پوش وزنه برداری بانوان ایران پس از کسب مدال برنز در ترکیه گفت: امیدوارم امتیازات لازم برای کسب سهمیه المپیک را کسب کنم.
سیده الهام حسینی، نماینده وزنه‌برداری ایران در دسته ۷۶ کیلوگرم موفق شد مدال برنز جام بین‌المللی «نعیم سلیمان اوغلو» در ترکیه را کسب کند تا نخستین مدال بین‌المللی وزنه‌برداری کشورمان در بخش بانوان به نام این وزنه‌بردار ثبت شود.
الهام حسینی درباره مدال کسب شده در مسابقات بین المللی ترکیه گفت: رقابت‌های گزینشی المپیک بود که موفق شدم مدال برنز را کسب کنم. سطح مسابقات خوب بود، توانستم رقابت خوبی با حریفان داشته باشم و وزنه‌های مدنظر را زدم. امیدوارم در ادامه بتوانم امتیاز لازم برای کسب سهمیه المپیک را کسب کنم.
ملی پوش وزنه برداری بانوان ادامه داد: سه مسابقه دیگر در پیش داریم. رقابت کاپ  قطر نزدیک ترین رویداد پیش رو است که اواخر آذرماه برگزار می‌شود. رقابت‌های ترکیه چون گزینشی المپیک بود امتیازش در کسب سهمیه لحاظ می‌شود. این سومین مسابه گزینشی بود که در آن شرکت کردیم و سه گزینشی دیگر نیز در پیش است.
وی افزود: از شش رویداد گزینشی المپیک ۴ مسابقه که امتیاز بالاتری کسب شده را لحاظ خواهند کرد. در جریان امتیاز دهی کامل نیستم؛ اما مدالی که در ترکیه کسب کردم امتیازش را کسب کردم.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی