[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۸۷۲
  • دوره جدید

پیروانی: نه اعتصابی در کار است و نه بشار می‌رود، روزنامه شیراز نوین

در روزهای اخیر اخبار متفاوتی از باشگاه پرسپولیس منتشر شده؛ از جمله جدایی بشاررسن و مشکلات مالی و اعتصاب بازیکنان.
به گزارش ورزش سه، تعطیل شدن تمرین تیم پرسپولیس باعث شد که برخی رسانه‌ها این تعطیلی را حاصل اعتصاب بازیکنان به خاطر مشکلات مالی بدانند. افشین پیروانی مدیر تیم فوتبال پرسپولیس امروز روی خط برنامه «سلام صبح بخیر» شبکه سه آمد و راجع به این موضوع و برخی مسائل دیگر پرسپولیس صحبت کرد.
 استراحت نه اعتصاب
 افشین پیروانی ابتدا درباره تعطیلی تمرین پرسپولیس گفت: «ما طبق برنامه در برف، گرما، سرما تمرین کرده‌ایم اما امروز طبق برنامه مربی تیم تمرین تعطیل شد.»
 او افزود: «متأسفانه برخی‌ها روی این موضوع مانور دادند که بحث اعتصاب است. من همین جا به شخصه از بازیکنان پرسپولیس تشکر می‌کنم؛ چرا که در تیم ما کسانی هستند که از دو سال پیش طلب دارند. امسال بازیکنان ما کمترین دریافتی را داشته اند و دریافتی آن‌ها حدود 10-12 درصد بوده است. اما بازیکنان تمام قد ایستاده اند و به عشق پرسپولیس و هواداران تمرین می‌کنند.»
 او همچنین گفت: «آقای انصاری فرد هم تمام تلاششان را می‌کنند که اتفاقات خوبی بیفتد. متأسفانه اتفاقی که افتاده این است که باشگاه به همه بازیکنان بدهکار است و بچه‌ها نسبت به این قضیه گله‌مند هستند. یک مقدار از بودجه و سرمایه این فصل باشگاه در سال گذشته هزینه شده و این اتفاق خوبی نیست، با این حال هواداران بدانند اعتصابی در کار نیست و طبق برنامه سرمربی امروز، تیم استراحت داشته است. امیدوارم که اتفاقات خوبی در روزهای آینده رخ بدهد؛ پرسپولیس قهرمان است و همیشه عادت به قهرمانی دارد و باید به این تیم بزرگ و پرهوادار کمک شود.»
 دعوت نشدن شجاع
 کاپیتان سابق پرسپولیس در ادامه درباره دعوت نشدن شجاع خلیل زاده به تیم ملی هم گفت: «من فکر می‌کنم دعوت نشدن شجاع خلیل زاده یک بحث فنی نبوده و کاملاً غیرفنی است. من نه الان که در پرسپولیس هستم، بلکه همیشه از شجاع خلیل زاده حمایت کرده ام؛ او هفت، هشت قهرمانی در فوتبال ایران آورده و به فینال آسیا رفته است.»  پیروانی اضافه کرد: «این سوال است که چرا یک بازیکنی که اینقدر تأثیرگذار بوده حتی یک بار هم به تیم ملی دعوت نشود؟! معلوم است که این یک بحث غیرفنی است. خواهشی که من دارم این است که اگر شجاع اشتباهی کرده او را ببخشند. اگر او مصاحبه ای علیه سرمربی قبلی تیم ملی کرده از او گذشت کنند؛ چرا که همه می‌دانیم که شجاع خلیل زاده می‌تواند خیلی به تیم ملی کمک کند.»
 او گفت: «همه می‌دانیم که شرایط تیم ملی چگونه است و برای اولین بار در تاریخ باید دعا کنیم که بازی دو تیم دیگر (عراق و بحرین) مساوی شود یا بحرین ببرد. خواهش من از مسئولان و سرمربی تیم ملی این است که بهترین‌ها را دعوت کنیم. کینه داشتن اتفاق خوبی نیست.»
بشار می‌ماند
یکی دیگر از خبرهایی که درمورد باشگاه پرسپولیس منتشر شد، جدایی بشاررسن‌، هافبک عراقی در نیم فصل بود. پیروانی ضمن تکذیب این خبر گفت: «من یک خواهشی دارم که اطلاعات دقیق را از باشگاه یا از من بگیرند. از روزی که من به پرسپولیس برگشته ام دوسه مصاحبه داشتم که همه آن‌ها زمانی بوده می‌خواستند برای تیم حاشیه درست کنند. ما جوابگو هستم؛ چرا که می‌خواهیم دلهره را از هواداران دور کنیم.»
او افزود: «شرایط عراق به گونه ای است که برای تمدید و گرفتن پاسپورت پروسه ای حدود 40-45 روز است. عراق روز سه شنبه با بحرین بازی دارد و او با انجام سه بازی کاملاً خسته است. بشار با اجازه آقای کالدرون قرار شد بماند و بعد از تمدید پاسپورتش برگردد.»
کاپیتان سابق تیم ملی و پرسپولیس ادامه داد: «مهدی شیری به دلیل عمل جراحی پدرش با اجازه سرمربی تمرین نکرد. جالب است که او در تماسی که با آقای انصاری‌فرد داشته، گفته است می‌خواهد قراردادش را تمدید کند. پرسپولیس تیم بزرگی است و حاشیه دارد؛ اما من توصیه‌ام به دوستان این است که اگر می‌خواهند حاشیه سازی کنند طوری باشد که مثل این خبرها خیلی زود توسط ما تکذیب نشود و بتوانند چند روزی موج سواری کنند.»

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی