[ فردا را به امروز می آوریم ]
  • آخرین شماره ۱۰۲۴
  • دوره جدید

ملت ایران به دین و انقلاب پایبند هستند، روزنامه شیراز نوین

مسئول بازرسی قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) با اشاره به حضور گسترده مردم شیراز در راهپیمایی برائت از اشرار گفت: پیام این حضور همان پیامی ‌است که مردم ۴۰ سال است سر می‌دهند و آن اینکه مردم به انقلاب،‌ دین و کشورشان پایبند هستند.
به گزارش ایکنا از فارس، سردار محمد جعفر اسدی، مسئول بازرسی قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص)، ۳۰ آبان‌ماه در حاشیه راهپیمایی مردم شیراز در برائت از اشرار گفت: پیام این حضور گسترده مردم در این راهپیمایی همان پیامی‌ است که ۴۰ سال است که این مردم سر می‌دهند مبنی بر اینکه به انقلاب، دین و کشورشان پایبند هستند.
وی با تأکید بر اینکه حب وطن در دل مردم ایران قرار دارد، افزود: امام حسین(ع) فرمودند حب وطن نشانه ایمان است. ما هم هر دو وطن خود را دوست داریم؛ یکی وطن ایران و دیگری وطنی که در جوار حضرت حق است و باید در آن وطن آرامش بگیریم.
اسدی با بیان اینکه امروز ما به خاطر هر دو وطنمان به میدان آمده‌ایم و در هر جایی که لازم باشد این کار را خواهیم کرد، گفت: مردم قهرمان و شریف ایران در جهان نمونه هستند و به طبع آن هم مردم استان فارس هستند که در دوران ۸ سال دفاع مقدس، امتحانات بسیاری را به خوبی پس داده‌اند.
مسئول بازرسی قرارگاه خاتم‌الانبیاء(ص) امروز را یکی از یوم‌الله‌ها دانست و گفت: مقام معظم رهبری فرمودند هر روزی که مردم برای حفظ نظام و به خیابان‌ها آمدند، یوم‌الله است و امروز هم چنین روزی برای شهر شیراز است و مشاهده کردیم که مردم با این حضور گسترده خود، نقشه دشمنان را نقش بر آب کردند.
سردار محمد نبی رودکی، رئیس پژوهشگاه علوم و معارف دفاع مقدس نیز در حاشیه این مراسم گفت: امروز مردمی ‌که به صحنه آمدند، همان مردمی‌ هستند که آرمان‌های انقلاب را پاس می‌دارند.
وی افزود:‌ در چند روز گذشته مشاهده کردیم که چگونه مزدوران سرویس‌های امنیتی کشورهای غربی، مشکلات فراوانی را برای مردم شیراز به وجود آوردند و با آتش‌سوزی و آشوب و از بین بردن اموال عمومی، سعی کردند ناامنی ایجاد کنند؛ اما امروز مردم آمدند تا بگویند انقلاب، راه شهدا و ولی زمان خود را دوست دارند.

تاکنون نظری برای این خبر ثبت نشده است!
ثبت نظر جدید
نام و نام خانوادگی  

آدرس ایمیل    

متن نظر  

کد امنیتی